2752
2734
عنوان

مرخصی زایمان دوقلویی

1065 بازدید | 28 پست

با سلام کسی اطلاع داره کی سیستم تامین اجتماعی برای مرخصی دوقلویی به یک سال آپدیت میشه؟

چون این بخشنامه از بهمن ماه اومده و تایید و ابلاغ هم شده....کسی بوده جدیدا زایمان کرده باشه؟چیکار باید کرد؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه قلو نه ماهه دوقلو را نمی دونم دوقلو باردارین؟

بله عزیزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
کارفرماتون هواتونو داره؟ چند هفته شدین؟

نه اصلا هوامو هیچ نداشتن بدترین شرایط رو بوجود آوردن برام خیلی دوران سختی داشتم بارداری پرریسک امیدوارم خدا آهمو ازشون بگیره... کلا دنبال بهانه اخراجم بودن که هیچ عمدا اذیت میکردن الانم اگه بخوام از تایم مرخصی زایمانم کم نشه باید حتما چند روز قبل تاریخ سزارین سرکار برگردم حاظر نیستن استخقاقی برام رد کنن....تو بارداری کرونا هم گرفتم بازم سرکار بودم....ظاهرا اومیکرون بود اما خیلی شدید گرفتم و ۱ ماه سرفه داشتم...با این وضع اقتصادی گل و بلبل هم که مجبوریم بریم سرکار...پایینترین حقوقم که دارم....فقط به خدا واگذار کردمشون....

تو جایی که کار می کنین امور رفاهی و اداری ندارین؟

نه خصوصی هست ....

بسلامتی الان می تونین برین سر کار ؟ سختتون نیست؟ کارتون پشت میزه؟

تا هفته ۳۰ اینا رفتم ...دیگه تهدید به زایمان زودرس بودم نرفتم ولی لز اونور از تایم مرخصیم کم میشه....

نه اصلا هوامو هیچ نداشتن بدترین شرایط رو بوجود آوردن برام خیلی دوران سختی داشتم بارداری پرریسک امیدو ...

خدا ازشون نگذره با زن حامله این کارا می کنن کو اون حمایتها از فرزند آوری

خیلی سنگین شدین؟

منم دعاکن انتقال جنین دادم دعاکن بگیره ومنم مامان شم

انشالله عزیزم خبر بارداریتونو بدین امیدوارم خدا آرزوتونو براورده کنه به زودی مادر بشین

2706