2737
2739

برای کرایو رفتم . بگم خوبه کارشون دروغ نگفتم .فقط شلوغه و نوبت دهیشو داستان داره

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

برای موهای زاید بدن رفتم خیلی راضی بودم

از نظر بهداشتی هم خیلی رعایت می کنن 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای موهای زاید بدن رفتم خیلی راضی بودم از نظر بهداشتی هم خیلی رعایت می کنن 

شما تازگی رفتین عزیزم؟ من اصلا دوست ندارم کار اموز واسم انجام بده مخصوصا پایین تنه رو خجالت میکشم دونفر باشن 🤦🏻‍♀️

من برا ۱۵ مرداد نوبت دادم بهم  

باید بری اونجا یه دور ثبت کنی هزوری و بری برای لیزر 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2738
شما تازگی رفتین عزیزم؟ من اصلا دوست ندارم کار اموز واسم انجام بده مخصوصا پایین تنه رو خجالت میکشم دو ...

پارسال رفتم

نه خودشون انجام دادن کارآموزی در کار نبود

فقط همون یک نفر که لیزر می کنه توی اتاق هست

بعدشم چشمتو با یه عینک می پوشونه هیچ جا رو نمی بینی این باعث میشه کمتر خجالت بکشی

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2706