2737
2739
بسرم ٣٨روزشه سینم مرتب رک میکنه ویهوشیر میاد با اینکه قبلش میدوشم وبعد بهش میدم بازم اینجورى میشه خانوماى باتجربه لطفاراهنمایى کنیدمن رواخه زیادى هم هول میزنه تو شیر خوردن
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
الان هم میخواد. خیلى میترسم میرم شیرش بدم وبیام
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
یه وقتایى میکم شیر خشک بدمش تا خفه نشه خداى نکرده اخه بسر اولیم شیرخشکى بود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بدوش بریز تو شیشه بهش بده
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی
کمی سرش رو بلند تر از بدنش بذار...یا اصلا حالت نشسته بهش شیر بده...دختر منم همینطوری بود اولال....حیفه تو شیشه نریز...دیگه سینه ات رو نمی گیره...فعلا بلد نیست کم کم یاد می گیره...صبور باش و نترس

*ببخشید اول اشتباهی تایپ کرده بودم
با دو انگشتت را عبور شیر را تنگ کن تا وقتی رگمی کنه مجاریش تنگشه شیر یهو نریزه دهنش منم همینکارو می کنم آنقدر قسمت هاله اش که بیرون دهن بچهاست را فشار میدم تا رگ شیر بند بیاد
امروز بهترین روز از بقیه عمر من است همه چیز عالی است تمام کاینات در جهت منافع من پیش میروند
2740
دوست دارم بدوشم تو شیشه ولى میترسم نکیره سینمو میکم اکه مرتببدوشم باشیر دوش وتا دوسالکى باشیشه بدم یعنى شیرم هست شیرم کم نمیشه کسى میدونه ججوریه
بازاویه بهش شیر میدم وسرشم بالاتره وقتى مجارى شیر رو تنک میکنم انکارى بیشتر شیر میره ججوریه تنک کردن مجارى شیر شاید بلد نیستم
واى بجه ها خیلى ممنونم خدارو شکر دیشب نبرید تو کلوش
ایا ممکن تو مدت دو سالى که باید شیربدیم من همش شیرم رو بدوشم وبا شیشه بدم ودیکه اصلا سینه ام رو ندم
اخه شنیدم باشیردوش جون کودک میک نمیزنه سینه به مرور دیکه شیر تولید نمیشهبنظرتون صحت داره اکه کسى اینکارو کرده به منم بکه تا منم انجام بدماخه دوست دارم شیر خودم بخوره ولى با سینه مشکل دارم اکه مطمین بشم با دوشیدن مداوم شیرم خشک نمیشه حتما همین کارو میکنم
میشه لطفا منو دوباره راهنمایى کنید مرسى
2706