2737
2739
عنوان

راهنمایی برای سفر به دبی

2831 بازدید | 23 پست
سلام دوستان خوبم.ما جمعه میخوایم بریم دبی.کسانی که راجع به اونجا اطلاعات دارن لطفا بهم کمک کنن که کجاها بریم و کجاها نریم؟؟؟؟
هر چیزی به موقعش به سراغتان میاید،صبور باشید.
من که همه جاش خوش گذشت برام فقط تور کشتی جالب نبود بقیه عالی.....خوش بگذره
فکر کنم الان موقع فستیوالاشونه،تخفیف زدن میتونی حسابی خرید کنی؛)
اشتباه این بود:هر جا رنجیدم لبخند زدم همه فکر کردند درد ندارم///سنگین تر ضربه زدند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من هم تازه اومدم
حتما سنتر پوینت امارات مال برو حراج خوبی زده
دی تو دی و گرین هوس و فروشگاههای دیگه ایرانی نرو
برندز فور لس الغزال مال رو هم برو
در ضمن هنوز مهر جان شروع نشده فکر کنم 15 دی شروع بشه
اگه سافلری نرفتی یک بارش بد نیست
تور شهر رو نرو بیخودی یک روز وقتتو می گیره
واسه چیزای ارزون معمولی دی تو دی و انصار گالری خوبن
واسه لباس بچه مکس و نکست و کارترز و اینا
مردف سیتى سنتر هم خیلی بزرگه ىو هم اینکه همه مارکا رو داره
آوت لت مال یکمى دوره اما کلا قیمتاش خیلی خوبه
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
عزیزم مرکز خرید که گرون نیس
مغازه ها هستن که حراج دارن یا نه
من خودم اینجا زندگى میکنم اصلا سیتى سنتر نمیرم چون همه اونجا میرن هیچى گیر نمیاد
مردف سیتى سنتر ده برابره اون سیتى سنتره و همه مارکا رو هم داره
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
ارزو جان دبى مال رو حتما برو براى دیدن عالیه . سیتى سنتر یکم قدیمی شده. فستیوال سیتى قشنکه . تور کشتى به درد نمیخوره. تور صحرا بد نیست برا یکبار خوبه. پارک ساحلى جمیرا یا پارک ابى وایلد وادى اگر مشکل حجاب ندارى برو اگر میتونى. مدینه جمیرا هم حتما برو کنار همون پارک ابیه. دبى مال رو عصر به بعد برو حتما که رقص ابش رو ببینى محشره . فصل حراجم الان نیست. تمام مارکها هم توى تمام بازارها شعبه دارن و قیمتهاشون فرق نداره فقط تنوعشون فرق میکنه. معمولا هم اگر حراج بزنن قیمتشون میصرفه برا خرید.مثلا زاراى سیتى سنتر رو ببینى انگار زاراى دبى مال رو دیدى از لحاظ قیمت. سیتى سنتر مردف جدیدتره که یکم از شهر دوره. اکر تعداتون کمه مثلا دو نفر با مترو برین که به صرف باشه. کارت کترو بخر همون روز اول. اگر تعداد بالا باشه تو مسیرهاى کوتاه تاکسی به صرفه تره.
فرشته قشنگ زندگیمون "آوینا" 15 دى زندکى ما رو زیباتر کرد. خدایا مراقبش باش
2706