2737
2734
عنوان

شراکتی با خانواده شوهر

522 بازدید | 10 پست
سلام خواهرای گلم من یه مشکلی دارم خیلی عذابم میده پدرشوهرم 2تامغازه داره 4تا برادرشوهرام اونجا کار میکنن ولی متاسفانه معلوم نیست حساب کتابا مادرشوهرم بی رویه خرج میکنه شوهره بدبخت من باید واریس بگیره از کار زیاد خدانکنه ما لباس یا کاری بکنیم همش میگه شماها ولخرجید با جاریمم همین مشکلو داریم فقط بهم دیگه حساس شدیم منم میبینم خیلی حرص میخورم نمیدونم چیکار کنم
بیشتر کسانی که با طنز صحبت میکنند ، با احساس تر و غمگین تر هستند !

(((((وودی آلن)))))
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آره بخدا درسنه مغازه مال اوناست ولی 2یا 3تا سهم بیشتر ببرن نه هرچی دلشون میخواد و همچنین مجردها

(((((وودی آلن)))))
پیر شدم بخدا من فقط دارم حرص میخورم شوهرم جون بکنه مادرشوهر خواهرشوهر جاری حالشو ببرن البته شوهره خودمم مقصره خیلی مظلومه سرشو کلاه میزارن نمیدونه اینا دشمنن نه هم خون

(((((وودی آلن)))))
2740
فقط و فقط باید حسابدار زبر و زرنگ بگیرین و ورود و خروج و همه اینها رو حتی امارش رو داشته باشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اونا که حسابی راضین منمو جاریم ناراضی البته اوضاع جاریمم خوبه نه اینا سرهرچی دعوا کنن سر پول بحثی ندارن ولی امان از خانوما

(((((وودی آلن)))))