2737
2739
سلام دوستان
نوزادم آ روق نمیزد دکتر گفت رفلاکس معده داره باید آندوسکوپی بشه داشتم موقتا رانتیدین بهش میدادم
اما...........................
حالا دارم روزی سه وعده تو چاییم عرق نعنا و شاه اسپرن میریزم و میخورم و نوزادام به راحتی آروق میزنه و خدا رو شکر مشکلم حل شد
خواستم اگه کسی این مشکی رو داره امتحان کنه
فاصله تان را با آدمها حفظ کنید !

از یک جایی به بعد ،

آدمها تاوان دوری آرزوهایشان را

از نزدیکی شما می گیرند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من آروغ نینیمو با ماساژور سر شاندرمن میگیرم خخخخخخخخ
هوالرزاق***رایانه صهبا***خدمات رایانه ای درمحل شما،با پرسنل مجرب،کمترین هزینه،بهترین خدمات...http://rayaneh-sahba.persianblog.ir نگران فردایت نباش،چرا که خدای امروزودیروز خدای فردایت هم هستLilypie Second Birthday tickers
وای لرزشش برای بچه خطر داره بابااااا
میری رو اعصاب بچه؟؟؟؟!!!!

بغلش کن معدشو بذار رو شونت
آروم بزن پشتش قسمت دوانگشت پایینتر از گردنش
آروغ میزنه

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
منم خودم عرق نعنا میخورم هم بسرم راحت اروق میزنه هم دل درد نمیشه زیا دبادشکم خالى میکنه نفخ نمیشه بسر اولم اصلا اروق نمیزد یا خیلى دیر واسه این یکى عرق نعنا تجربه خوبى بود
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
منم خودم عرق نعنا میخورم هم بسرم راحت اروق میزنه هم دل درد نمیشه زیا دبادشکم خالى میکنه نفخ نمیشه بسر اولم اصلا اروق نمیزد یا خیلى دیر واسه این یکى عرق نعنا تجربه خوبى بود
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم