2733
2739
عنوان

دنده لج همسرم

1539 بازدید | 110 پست
سلام خانوما خواهشا کمکم کنید و سرزنش نکنید من و همسرم طبق توافق قبلی و اینکه اصلا دلیلی نمی دیدیم قرار شد سیمکارت دوم نخریم ،ولی چند روز پیش بدون اینکه بمن بگه رفته سیمکارت ۹۱۰خریده و بمن هم نگفت من خودم وقتی خواستم با گوشیش شماره بگیرم فهمیدم ،بعد برگشته اول میگه چون۳۰٪تخفیف داشته گرفتم بعد که من گفتم حاضرم اون سی درصد و قناعت کنم تو بده پول موبالیلت میگه برای تو گرفتم گفتم بهش بده بمن خب،میگه نه برا خودم گرفتم خلاصه کلی گریه و داد و بیداد گفتم ببر پس بده اونم گفت نمیدم ،منم باردارم این شرایط برام خوب نیست ،نه میوه میخره نه سروقت میاد خونه ،منم جامو عوض کردم و غذا هم براش نمیپزم ،نگید بیخیال شم چون نمی تونم و خیلی جاها بدون مشورت من عمل کرده درحد فروختن ماشین و موبایل و ضبط و...انگارمن اینجا چوب خشکم توروخدا راهنماییم کنید
چرا جاتو عوض کردی یه ذره بیشتر بهش توجه کن و نیازهاشو برطرف کن
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم اصلا در این دوران خودت و برای این موضوع ها ناراحت نکن اصلا ارزش نداره
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2740
چیزهایی هم که دلت میخواد حتما بهش بگو بخره مردا با زن ها زمین تا آسمون فرق دارن باید همه چیزو براشون واضح و روشن گفت
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
وقتی که زن باردار میشه نیازش کم میشه ولی مرد همچنان نیاز داره باهاش صحبت کن و خیلی آروم دلیل کاراش رو بپرس
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2706