2733
2734
تو فامیلاشون یه دختری بود ک شوهرمو میخاس وشدیدا ب من بی ادبی میکردچن ماه پبش یکی از فامیل اون دختره مرد و مادر شوهرم ب شوهرم اولتیماتوم داد ک بهش تسلیت بگو شوهرم میتونس ب مامان اون خانم و برادرش تسلیت بگه لزومی نداش با او حرف بزنه ولی قصد مادر شوهرم علنا ناراحت کردن من بوده البته شوهرم دقیق نمیدونه اون زنه چیه اینا میشه یعنی این قدر دوره
شما بودین چکار میکردین من چن ماهه قهر کردم مادر شوهرم رفته بود خارج برام سوغاتی 4تا ات اشغال اورد من نه دست زدم نه زنگ زدم برا تشکر الان خاهر شو از خارج زنگ زد منو شست ک چرا از مامانم تشکر نکردی واین ک تو روابط فامیلی دخالت نکن کادوهامم پودر کاکائو قهوه پد ارایش پاک کن فکر نکین لباسای مارک اورده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم اصلا جبهه نگیر الان به ضررته سعی کن اول آروم باشی و هر چی الان بشینی به شوهرت.... بگب حساس ترش میکنی نسبت به طرف شوهرت و نگه دار و نزار مادر شوهرت هر کاری خواست کنه تو هم می تونی اون شماره رو بگیری و بگی عزیزم من می خوام خودم شخصا به ایشون تسلیت بگم و بزنگ و بگو زن فلانی ام تسلیت میگم
کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
شوهرم زنگ نزده بود ن بخاطر من حوصله تلفن بازی نداره تورو خدا شما جای من ناراحت نمیشین میخام کادوها رو با اژانس پس بفرستم ولی میترسم نمیدونم چکار کنم تمام تنم داره میلزه از حرفای خاهرش
2738
مارکیز امضات بچت با طب سنتی خوب می شه یکی می شناختم همین مریضیپوستی رو داشت خوب شدهسرچ کن طبیب شهر پزشکای طب سنتی هر استان میاد من خودم با طب سنتی خیلی جواب گرفتم
من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2706