2733
2734

سلام دخترا من دور چشمم هم گوده هم خیلی تیره ست خیلی سنمو بالاتر نشون میده.شما براش چی پیشنهاد میکنید؟لطفا راهنماییم کنید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

از من به تو نصیحت چون همه چی رو تجربه کردم ولی اصلا نتیجه ندیدم

تنها راهش تزریق و ایناست وگرنه خداشاهده اینقدر کرم و سرم خریدم که خودم کلافه شدم

شبی یکی از جنس خودت ،خنده ای تلخ به چشمان ترت خواهد کرد.....
2740
ممنون گلم شما استفاده کردی؟

اره عزیزم اول بیواکوا و..استفاده کردم اونا مرطوب کردن فقط بعد این برند خیلی عالیه مضر هم نیس بگی مضره

از میوه ها و...هم استفاده کن عزیزم خیلی خوبه 

ویتامین ای بزن هفته ای ی بار با شیر قاطی کن بزن 

آب و تغذیه یادت نره قرص امگا ۳ بخور

💙

ناشتا نیم ساعت قبل از صبحانه‌ یک لیوان اب‌ولرم بخورید..‌شب قبل از خواب،یک لیوان اب‌ولرم بخورید. اب نیم ساعت قبل از غذا یا دو‌ساعت بعد از غذا بخورید که معده درد ایجاد نشه. غذاهایی که باعث غلظت خون میشه نخورید: گوشت قرمز،غذای شور،شکلات،خرما،فلفل،شکر،ترشی، لبنیات‌پرچرب.

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
از من به تو نصیحت چون همه چی رو تجربه کردم ولی اصلا نتیجه ندیدم تنها راهش تزریق و ایناست وگرنه خداش ...

لانبنا خوبه عزیزم شاید شما مشکل دیگ ای داشتی ب اینا خوب نمیشد

استار میتونی از ی فرد ماهی کمک بگیری که با ماساژور تیرگی دور چشمت کم شه و مواد بزنه به دور چشمت هم مراقبت های خودت هم اون ی ماهه نتیجه میگیری من آبلیمو زدم رف کلا ولی ضرر داش بعدا فهمیدم

💙
2706