2733
2739
قراه سه شنبه پسر 5/3 ماهم رو ختنه کنیم و من کسی رو تهران ندارم که بهم کمک کنه لطفا راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم یا چه کاری نباید بکنم ؟

در ضمن دکتری که قراره پسرم رو ختنه کنه دکتر ترکمنه .
عزیزم هر کاری لازم باشه خود دکتر بهت میگه.برای اروم شدن درد باید قطره استامینوفن بهش بدی که میزانش رو دکتر میگه.کلا جای نگرانی نیست.بار اولی که نی نی بعد ختنه ادرار میکنه خیلی دردش میگیره و گریه میکنه ولی بعدش مشکلی نیست.انشا الله به سلامتی!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام خانم گلم من پسرم رو وقتی 40 روزش بود ختنه کردم بردمش جراح کلیه که این کار رو انجام میداد کارش واقعا خوب بود ختنه با حلقه رو انجام داد فقط یک روز اذیت کرد که اونم باید بهش استامینوفن بدی و سعی کنی زیاد غلش نکنی که دردش بیاد خوشبخاتنه من محمدی رو قنداق میکردم و چون قنداق بود و نمیتونست زیاد تکون بده خودش رو خیلی خوب بود تازه دکتر یه پماد داد تا هر روز چربش کنم در کل اصلا سخت نیست و زیاد اذیت نمیکنه خانمی به امید خدا اگه دکتر خاصی رو نمیشناسی ببرش بیمارستان خیلی بهتره
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
من پیش جراح زنان خودم توی مطب پسرم رو 12 روزگی ختنه کردم
خیلی راضی بودم نه پماد بی حسی نه استامینوفن نه آنتی بیوتیک هیچی ندادم عد از جیش اول انگار نه انگار
فقط بعد از هر جیش بتادین میزدم

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

2740
ببخشیدا ولی خاله من بچه اش رو قنداق می کرد خیلی دیر حلقه افتاد. در کل چسبیده بود و خیلی اذیت شد.

من تا 5 یا 6 روز بچه هام رو باز گذاشتم. البته جدا جدا ختنه کردیم. و با هر دو روش... فرق زیادی نداره.
سلام به مامانای عزیز طورخدا راهنمایی کند
نینیم 2 ماهشه و هفته قبل با توصیه خواهر شوهرم بردم دکتر آشنایشان ختنه کرد الان که 10 روز میگذره سوراخ محل ادرار کمی به سمت راست متمایل است و دکتره با خونسردی میگه درست میشه شب و روزم شده گریه اگه کسی تجربه داره بگه درست میشه؟یا چه باید بکنم طور خدا راهنماییک کنید
2706