2733
2734
مامانای مشهدی
من دخترم دو سال و دو ماهشه , اما با اینکه خیلی خونگرم و اجتماعیه وقتی میبرمش پارک با بچه ها بازی نمیکنه,یه روز بردمش کلوپ پاندا اصلا با بچه ها بازی نمیکرد,دوستشون داره نگاشون میکنه و باهاشون میخنده ام تو جمع بازیشون نمیره یا حتی حاضر نشد تو استخر توپی که دو تا بچه دیگه توش بودن بره و وقتی رفت اون تو که بچه های د یگه نبودن
حالا دنبال یه مهد کودک خوب میگردم که بچم روزی یک تا دو ساعت فقط اونجا بازی رو یاد بگیره , اگه جایی رو سراغ دارید معرفی کنید لطفا؟
ضمنا وسایل کلوپ پاندا خیلک کم بود و خیلی هم کثیف !واسه اونجا نظری دارین ؟ تا حالا بچتون رو بردید اونجا ؟ دختر من چون هنوز کوچیکه دسش رو زیاد به دهنش و چشماش میزنه و من اصلا از بهداشت وسایل اون کلوپ راضی نبودم؟نظری دارین؟
من نرفتم اونجا ولی پسرم مهد گلهای زندگی میره تو سجاد از 6 ماهگی گذاشتم. تیر میشه دو سالش من که خیلی راضیم. یه شعبه هم قاسم آباد داره که البته من ندیدم.
7625525
یه سایت هم دیدم باشگاه کودک و آینده نرفم ولی برا بچه های بالای سه سال
http://www.coodak.com/
سلام .دختر منم 22 ماهشه اما روابط اجتماعی قوی داره همیشه به سمت بچه ها میره و بازی میکنه.من زیاد با مهد توی این سن موافق نیستم و فکر میکنم بچه تو این سن از خودمون الگو میگیره.من سعی میکنم جلو اون با صدای بلند با دیگران حرف بزنم/سلام کنم /شعر بخونم و خیلی کارهای دیگه.کلوپم رفتم موافقم که وسایل کم داره اما طرف صبح که تمیز بود.راستی یه حایی هست به اسم باشگاه کودک و اینده که گاهی به صورت ساعتی با حضور خودم میبرمش و اونجا با بچه ها بازی میکنه.امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728