2737
2739
عنوان

سوال شرعی یک پسر

1902 بازدید | 66 پست
سوال شرعی یه پسر...........
امروز با نامزدم بیرون بودم، تا رسیدم خونه دست کردم تو جیبم دیدم گوشیم نیست!
زنگ زدم کسی جواب نداد!مسیری رو که پیاده اومده بودم برگشتم، نبود
منم جوگیر!!!گفتم خدایا اگه پیدا بشه یه گوسفند میکشم!!!
خلاصه با حال و روز داغون برگشتم خونه، زنگ زدم به نامزدم گفتم:عزیزم من گوشیم گم شده، اگه زنگ زدی یا اس.ام.اس دادی جواب ندادم نگران نشو
گفت نه عزیزم من نگران نشدم چون گوشیتو توی ماشین من جا گذاشتی.
ولی نیوشا جون ومهسا جون و عسل جون تا حالا کلی اس.ام.اس دادن و یک بند هم دارن زنگ میزنن! فکر کنم اونا خیلی نگرانت شدن.
گوشیتو میندازم تو سطل آشغال کنار در ورودی همون پارک خراب شده ای که با توی عوضی توش آشنا شدم. دیگه هم به من زنگ نزن باااای ...!
حالا سوال شرعی : من الان باید گوسفند بکشم یا نه
نحوه آرایش با عکس http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=661312
خخخخخخخخخخخخخ

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اینو کی گفت؟من نفهمیدم!!
گوشیتو میندازم تو سطل آشغال کنار در ورودی همون پارک خراب شده ای که با توی عوضی توش آشنا شدم. دیگه هم به من زنگ نزن باااای ...!
پروردگارا در سخت ترین شرایط آزمایشم مکن.
امر جایز اینه که خودشو بکشه تا نامزدش با همون ماشینی که گوشیشو توش جا گذاشته زیرش نگرفته
حجاب همان چادری بود که بین درو دیوار سوخت اما از سر فاطمه(س) نیفتاد'یا فاطمه الزهرا(س) کوچولویی که مدت ها منتظرش بودم بیمه ی امام زمان (عج)
2706