2752
2734
عنوان

کلاس زبان خوب برام پسرم کجا رو پیشنهاد میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 48 پست
کلاس خوبه بفرستی اگه شهریه اش مشکل نیست ولی من تو خونه آموزش دیدم خودم معلم خودم بودم میتونی تو خونه ...

والا زبان خودم زیاد جالب نیست خوب نمی تونم باهاش کار کنم😜

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
چطوری؟

یکی از اشتباهات تو شرایط گرونی کلاس زبانه 

من خودم گیر میدادم به مامانم بفرست کلاس ولی خودم تو خونه کار کردم 

تو ترنسیلت گوگل و می نوشتم ترجمه میکردم تا اینکه کلی دفتر زبان نوشتم کلی برنامه زبان روی گوشیم نصب کردم توی اینستاگرام هم پیج گرامر و تلگرام کانال نظر سنجی زبان داره دیگه چرا کلاس زبان؟

خوشا به حال دختر پانزده سال ای که درگیر شد شکسته شد تهمت خورد قلبش در میان چشمای دیگری دزدیده شد اما همچنان برای خودش باقی ماند ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا زبان خودم زیاد جالب نیست خوب نمی تونم باهاش کار کنم😜

میخوای کمکت کنم ؟

خوشا به حال دختر پانزده سال ای که درگیر شد شکسته شد تهمت خورد قلبش در میان چشمای دیگری دزدیده شد اما همچنان برای خودش باقی ماند ...
2731
یکی از اشتباهات تو شرایط گرونی کلاس زبانه  من خودم گیر میدادم به مامانم بفرست کلاس ولی خودم تو ...

خوب بچه من ۸ سالشه خودم قوی نیستم که باهاش کار کنم خودشم نمی تونه حداقل چند ترم برن راه بیافتن بعدش میشه روش شما رو پیش گرفت 

من خواهر خودم چند ترم رفت حسابی راه افتاد الان کامل فیلم بدون ترجمه میبینه

پسر دایی خودم ده سالشه چهار ترم داره میره بماند که جمله سازی یادشون ندادن الفبا تموم نکردن و قیمتش ا ...

من بچمو پارسال فرستادم دیگه آنلاین شد اینم ادامه نداد ولی عالی بود قبلش کلی تحقیق کردم 

خوب بچه من ۸ سالشه خودم قوی نیستم که باهاش کار کنم خودشم نمی تونم حداقل چند ترم برن راه بیافتن بعدش ...

منم مبتدی بودم نوشتم ترجمه کردم با گوگل میخوای بفرستم که با کمال و الفبا آشنا شه بعد تو خونه کار کنید که بیکار هم نباشه

[QUOTE=239225100]کلاس خوبه بفرستی اگه شهریه اش مشکل نیست ولی من تو خونه آموزش دیدم خودم معلم خودم بودم میتونی تو خونه ...[/QUOا

سلف استادی بیشتر مناسب کسایی هستش ک مثلا شاغلن یا به هردلیل دیگ ای شرایط کلاس حضوری ندارن 

اینکه حضوری بره بهتره 

کسایی که خارج از کشور هستن بهتر و راحتر زبانو یاد میگیرن چون مدام تو سیل شنیداری هستن انگلیسی میشنون و جواب میدن یعنی همون مکالمه و ارتباطشون و جملهایی ک تو هرموقعیتی استفاده میکنن... 

ولی خب برای کسایی مثل من و بقیه که تو ایران هستیم اگه بتونیم کلاس بریم بهتره چون حداقل اونجا برای یکساعتونیمم ک شده حداقل اون ارتباطه هست 

میخوای کمکت کنم ؟

عزیزم من اصلا علاقه به زبان ندارم و تو دانشگاه با چه فلاکتی پاس کردم اصلا نمی تونم معلم زبان خوبی برای پسرم باشم کلاس بره برام خیلی بهتره ممنونم از لطفت

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
[QUOTE=239225100]کلاس خوبه بفرستی اگه شهریه اش مشکل نیست ولی من تو خونه آموزش دیدم خودم معلم خودم بو ...

آره کلاس خوبه ولی باید به وضیعت مالی هم نگاه کرد کلاس زبان ها رو طول میدن که هر ترم شهریه بگیرن 

چیزایی که اونجا میگن تو گوشی و اینترنت هم هست 

ممنون میشم کمک کنی تابستونم شروع شد خودش دوست نداره بیکار بمونه

حتما اگه خواستی کمکت میکنم 

چرا بسته اموزشی نمیگیرن  مثلا کل قیمتس میشه ۱۴۰۰ بعد صفر تا صد هم هست

آخه این با این که کلاساش اسکای روم بود دوست نداشت ادامه بده حضوری فقط علاقه داشت 

فکر نکنم با بسته پیش بره هر چند که از لحاظ هزینه خیلی مناسب ترهههه

عزیزم من اصلا علاقه به زبان ندارم و تو دانشگاه با چه فلاکتی پاس کردم اصلا نمی تونم معلم زبان خوبی بر ...

باش هر جور راحتی من که کاری ندارم 😊

2706