2752
2734
عنوان

خانم های مشهدی کمک لطفا

181 بازدید | 29 پست

سلام خانم های گل ، میخوام برم زیارت امام رضا ، نمیدونم کدوم خیابون هتل بگیرم که هم بتونم پیاده برم زیارت ، هم اینکه هتل تمیز و با قیمت مناسب گیرم بیاد ، میشه لطفا راهنماییم کنید ؟ میخوام قبل از حرکت رزرو کنم 

نزدیک حرم هتل زیاده ولی قیمتاش بالاست  توی خیابون امام رضا هم هتل هست ولی فاصله با حرم باز زیا ...

ممنون عزیزم ، ازشون شماره تلفن دارید که بتونم رزرو کنم ؟ و اینکه اطلاع دارید حدودا قیمتشون چقدره؟

2731

عزیزم اگه پیام منوخوندی توروخداجواب بده شمااسنتراتوشیردهی خوردی عوارض روبچه نداشت؟ شیرخودتومیدادی؟ چندوقت خوردی؟خیلی نیازدارم ب راهنماییت😔😔

مامان دوتادخترگل
عزیزم اگه پیام منوخوندی توروخداجواب بده شمااسنتراتوشیردهی خوردی عوارض روبچه نداشت؟ شیرخودتومیدادی؟ چ ...

سلام عزیزم ، نه نخوردم ، اولین باره اسمشو میشنوم

من الان چند وقته دارم  چند تا قرص مصرف میکنم ، روحیه ام بهتره ، مکمله ، چیز بدی نیست ، اگه میتونی تهیه کن ، یکماه مصرف کن ، اگه نتیجه گرفتی ، ادامه بده ، من یه نگاه اجمالی کردم برای شیردهی مشکلی نداشت ، ولی اگه قصد داشتی مصرف کنی ، خودت دقیق تر بررسی کن 

کلگارد روزی ۳عدد ، قبل از صبحانه و ناهار و شام ، البته ممکنه یکم یبوست بگیری ، اولترا ویتامین ث هم روزی یک عدد ، موستیل هم قرص جوشان هست ، روزی یک عدد ، من همه رو اینترنتی خرید میکنم

داروهای اعصاب معمولا خواب آور هستن ، ولی این مکمل ها انرژی زا هستن 

2706