2737
2739
با سلام من پدر و مادر متمولی دارم که برای اونها کار میکنم با اینکه در آمد زیادی دارن وقتی ما پول لازم داشتیم فقط کمک کردن وام بگیریم بطوریکه رییس بانک تعجب کرد الان هم مدتیه واقعا رفتاراشون عجیب شده حس میکنن از من و شوهرم توقع دارن بعد موقع حرف میگن همه اینها مال شماست درحالیکه فقط به برادرم فکر می کنن به ما از این همه در آمد حقوق متوسطی میدن خیلی مغرور و بدبین شدن در ضمن خواهر دیگه من که اونم براشون کار میکنه این مشکلاتو داره ولی چون الان وضع مالیش خوب شده دیگه براش مهم نیست در اصل من و شوهرم توی این خونواده داریم له میشیم چون وضع مالی متوسطی داریم و کسیم به ما کمک نمیکنت
منم مادر وپدرم خیلی پولدارن ولی واسهخرید خونه یدیدن که پول نداریم حاظر نشدن حتی یه یقرونی بهمون کمک کنن
من موفق میشم حتما حتما حتما برا موفقیتم یه صلوات میفرستی مهربونم ممنونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بعد به برادرتون میدن؟
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2738
آرام جان خیلی از پدرا و مادرا اینجورین....فک میکنن فقط باید به پسراشون کمک کنن...فک میکنن اگر به دخترشون پول دادن داماد میخوره یه آبم روش....دیگه نمیگن آسایش دخترمونه...متاسفاه خیلی خیلی زیاده تو جامعه به ظاهر روشن فکر ما غصه نخور تو تنها نیستی من پدر و مادرم فرهنگی بودن....یه زندگی متوسط داریم...از چندین سال پیش خونه برای برادرم تو فکرش بودن و کم کم ساختن...جشن عروسی هم براش گرفتن....به عبارتی تامینش کردن الان یه پس انداز کوچیکی دارن...هر کدوم از بچه ها که لازمش بشه بهش میدن هر مقدار خواست و بعد اونا خورد خورد پس میدن مثلا من برا خونه خریدنمون یه ده ملیون و یه 15 ملیون ازشون قرض کردم و کم کم تو 3 سال پس دادم بهشون الان این قانون در مورد داداشم هم صدق میکنه یعنی اگر 2000 تومن هم مامانم براش چیز بخره باید حتما پس بده
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
اگه در قبال کارتون حقوق معقولی میدن ناراحتی شما بیمورده..... پدر ومادرتون وطیفه ندارن زندگی شما وهمسرتون رو تامین کنن.... تازه از یه زاویه دیگه خیلیم خوبه چون هرچی دارید کم یا زیاد حاصل زحمت شماست ومنتی سرتون نیست
الهم صل علی محمد وآل محمد .............................. از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد .. امام علی (ع)
ولی من معتقدم پدر و مادر اگر دستشون میرسه وظیفشونه به فرزندشون کمک کنن وقتی که میدونن فرزندشون توی سختیه
2706