2737
2739
سلام مامانا اولش بگم که منم دوران ریخت و پاش بودن و نرسیدن به امور منزل و کلافگی و همه رو تجربه کردم دخترم کلا آرومه،خودش بازی میکنه ولی یه وقتایی هم کلافه میشه و بی حوصله و بهونه گیر شوهرمم ناهار نمیاد خونه فقط شبا میاد دیدید خونه که به هم ریخته اس آدم چقد کلافه و عصبیه و اصلا حوصله هیچکاری رو نداره؟؟ این حالتو منم دارم دقیقا ولی اومدم یکاری کردم و یه برنامه خوب نوشتم برای خودم تا بتونم به همه کارام برسم و لاقل خونم از اون کثیفیه مطلق دربیاد برنامه هفتگی تنظیم کردم و کل کارای اصلی رو توی طول هفته تقسیم بندی کردم که خسته و کلافه نشم

wedding countdown
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مثلا گردگیری توی یه روز شستشوی سرویس بهداشتی یه روز دیگه جارو کشیدن یه روز دیگه شستن لباس ها توی یه روز دیگه به این ترتیب همیشه خونم تمیزه با وجود بچه اینم بگم که من خونم رفت و آمد زیاده و زیاد مهمون دارم معمولا ولی یه سری چیزا رو شبانه انجام میدم مثلا شبا حتتتما ظرفارو میشورم گازو پاک میکنم و روی اپن رو دستمال میکشم و بعد میخوابم ناهار برای خودم و دخترمم از شب قبل زیاد میذارم که برای ناهارمونم بمونه

wedding countdown
2738
برنامه خوبیه ولی تا تموم خونه را تنیز کنیم باز اون اولی کثیف شدهمن در کل ماهی یکبار تمیز کاری میکنم ولی توی یه روز همه کاری میکنم
ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
برنامه ی هفتگی نظافت و غذا : شنبه ها...مرتب کردن کشوها و سروسامان دادن کمدها یکشنبه ها....روز یخچال و کابینت ها(هر هفته یک کابینت) دوشنبه ها... تمیز کردن مایکروفر و گاز و هود و سرخ کن سه شنبه ها....روز یه گردگیری دبش! + تمیز کردن کلید پریزها چهارشنبه ها....نظافت سرویس های بهداشتی پنجشنبه ها(روز اصلی نظافت و بازیابی خونه هامون پنجشنبه هاست)...جاروبرقی حسابی و T کشیدن+ تمیز کردن راه پله های ورودی خونه و یا تراس+ (شیشه ها هرماه یکبار) جمعه ها....استراحت البته لباس ها و ملحفه ها و به خصوص روتختی رو صبح جمعه یا عصرش بریزید توی ماشین تا اولا برای شروع هفته همه ی لباس ها تمیز باشن و ثانیا فرداش یعنی شنبه که میخواین کمدها رو مرتب کنین لباس های تمیز رو هم بچینید. برنامه روزانه: هر روز برنامه نطافت نیم ساعته زیر علاوه بر نظافت جاهای مشخص شده در هر روز از هفته باید انجام شود: آشپزخانه ظرف.های کثیف را بشویید یا در ماشین ظرفشویی بگذارید. بعد از آن سینک را با اسکاچ تمیز کنید. (5 دقیقه) با یک دستمال نم.دار یا پاک.کننده چند منظوره چربی.های روی گاز که در اثر آشپزی دیروز به.وجود آمده را پاک کنید (یک دقیقه) روی کابینت.ها را پاک کنید و اگر چیزی کف آشپزخانه ریخته با تی آن را تمیز کنید. (2 دقیقه) دستمال های آشپزخانه کثیف را در سبد رخت.چرک.ها بیندازید. (یک.دقیقه) حمام اسکاچ حمام را بردارید و روشویی را با آن تمیز کنید. معمولا لکه.های خمیردندان، روشویی را کثیف می.کنند. (یک.دقیقه) جا صابونی.ها را تمیز کرده و اگر صابون یا دستمال تمام شده آن .را جایگزین کنید. (یک.دقیقه) آینه حمام را با یک دستمال و شیشه پاک.کن تمیز کنید. (یک دقیقه) توالت.ها را سریع بشویید و آبکشی کنید. (2 دقیقه) اتاق خواب پتو را بردارید و ملحفه را صاف و مرتب کنید. اگر لازم است آن را عوض کرده و اگر نیست پتو را روی آن بکشید.. (2 دقیقه) لباس.هایی که گوشه و کنار اتاق ریخته را مرتب و آویزان کرده و روی میز توالت را مرتب کنید و وسایل اضافه را داخل کشوها بگذارید. (4 دقیقه) لیوان آب را به آشپزخانه و کتاب.ها و مجلاتی که خوانده.اید را به کتابخانه برگردانید. (یک..دقیقه) اتاق پذیرایی تمام چیزهایی که اتاق.پذیرایی شما را به هم ریخته.اند جمع کنید و سر جای خود بگذارید. لیوان..ها و ظرف.ها را در آشپزخانه بگذارید. کنترل.ها و وسایل اتاق را هم سر جای خود قرار دهید. (4دقیقه) مبل.ها و روکش آن.ها را مرتب کنید، بالشتک.ها و کوسن.ها را هم سر جای.شان بگذارید. (2 دقیقه) با یک دستمال مرطوب اثر انگشت، گرده.ها و خرده.ریزها را از روی میزهای شیشه.ای پاک کنید. گرد و خاک صفحه تلویزیون را هم با یک دستمال خشک بگیرید(3 دقیقه)
نور
شنبه ها: جمع کردن لباس های خشک و اضافه یکشنبه ها گردگیری کل منزل اعم از: میز کامپوتر،تی وی، ر اتاق خواب، و اتاق کوچک دوشنبه ها:جرم گیری سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی شستن لباس ها و دستمال های کثیف دستمال کشی سطحی و مرتب کردن داخل یخچال آبیاری کاکتوس ها اینا بخشی از برنامم بود بچه ها که متوجه شید چجوری تقسیم بندی میکنم همه رو برای یه روز نمیذارم با این برنامه کلییی وقت آزاد دارم

wedding countdown
2706