2733
2734
عنوان

بچه پشت سرهم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1779 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم دوقلوخوبه اماخیلی سخته
منم بچه اولم ٢٠ماهه بودم باردارشدم خودم میخواستم والان بچه دومم ٢ماهشه راولی دوسالوهفت ماهشه واقعاسخته منفکرمیکردم باهم بزرگ میشن خوبه اماحیف چون بچه اولمم هنوزبچه عست
خداوندامراآن ده که آن به.
2731
2740
سلام عزیزم ایشالا موفق باشی خداخیرت بده چه سعادتی ...

خداروشکر کن

راستی خواهر منم دوتا پسراش باهم یکسال و نه ماه فرقشونهههههه الان بزرگه 11 سالشه اونیکی 9 خیلی سخت بوددد

تازه دخترش هم دوسال از پسر دومی کوچیکتره خخخخ ولی تا چند سال خونه نشین بود دیگه الان خداروشکر دخترش کلاس اوله

دیگه از آب و گل در اومدن داره ادامه تحصیل میده و تدریس هم میکنه با این سه تا بچه خخخخخخخخ

خداخیرش بده

خلاصه چندسال اول سخته بعدش ادم کیف میکنههههههه وای دلم خواس
خوش آن دمی که بهاران قرارمان باشد،ظهور مهدی زهرا بهارمان باشد.اللهم عجل لولیک الفرج...
کوچولوی توراهی من * نذر حضرت "عباس" (ع) است *
صل الله علیک یا فاطمه الزهرا...
خدا به همه مادرا خیر بده خوش بحالتون
خوش آن دمی که بهاران قرارمان باشد،ظهور مهدی زهرا بهارمان باشد.اللهم عجل لولیک الفرج...
کوچولوی توراهی من * نذر حضرت "عباس" (ع) است *
صل الله علیک یا فاطمه الزهرا...
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻋﺰﻳﺰﻡ ﺧﺪا ﺧﻮﺩﺵ ﺻﺒﺮ و اﻧﺮﮊﻱ ﺑﺪﻩ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻓﻜﺮ ﺑﻬﺘﺮ ﺳﺨﺖ ﻧﮕﺮﻓﺖ ﻭﻟﻲ ﺟﺪا ﺩﻭ ﺑﭽﻪ ﻛﺎﻓﻲ ﺳﻴﺖ
من دو قلب دارم که بیرون از سینم میطپند ❤❤خوشبختی مگه غیر اینه
ادامه ختم 124هزار صلوات برای شفای می می ناز عزیز تا روز چهارشنبه 18 دی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=686961&PageNumber=11
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!
2706