2737
2734
عنوان

پسر 17ماهه چقدر باید شیر بخوره؟

374 بازدید | 48 پست
فقط با شیشه میخوره اونم به زور بیشتر دوست داره شیشه خالی رو به عنوان پستونک استفاده کنه؟آیا شیرو میشه طعم دار کرد؟چه جوری؟
برای دوست داشتن وقت لازم است اما برای نفرت گاهی فقط یک ثانیه کافیست
عزیزم شیر خودت رو می دی یا شیر خشک؟؟؟ غذا خوردنش چه جوریه؟ شاید با غذا سیر می شه که تمایلی به شیر نداره؟

پسر منم 18 ماهشه من شیر خودم رو می دم ولی غذا اصلاً‌ نمی خوره؟
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
پسر گل منم 18 ماهشه.شیرخودمو می خوره .ولی دترش گفت اول باید غذا بخوره بعد شیر مادر.منم سعی میکنم بزارم خوب گرسنه بشه وشیر خودمو نمیدم اول غذا میدم.اینجوری مجبور مشه غذا رو بخوره
باید موقع غذا خوردن دم دستش نباشم ویکی دیگه بهش غذا بده.باباش یا خاله اش وگرنه می خواد شیر بخوره
داستانیه این غذا خوردن نی نی ها
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
آیناز باید گرسنه باشن بخورن دیروز پسرم 7ساعت غذا نخورده بود همین که سفره باز شد خودش نون برداشت خورد.
برای دوست داشتن وقت لازم است اما برای نفرت گاهی فقط یک ثانیه کافیست
2740
7 ساعت خیلی زیااااااده
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
راست میگی دیروز پسرم 5ساعت هیچی نخورده بود به بهش غذا دادم ...همه رو میریخت بیرون بعد کلو چه دادم دیدم تند تند دهنش باز میکنه بخوره ....میگم خب عتما گرسنه بود دیگه نمیدونم ...فکرشو کن 5ساعت یا 7ساعت بنظرم برا بچه زیاد ...یه کتاب تغذیه کودکان دارم نوشنه باید 4تا 5وعده غذا بخورن اینا 2وعدشم بذور
نفسهای من 👧🧒
عزیزم خدا رو شکر کن که بازم شیر پاستوریزه می خوره پسر من به جز شیر من لب به هیچ شیر دیگه ای نمی زنه منم خسته شدم به خدا با اینکه کارمند هم هستم و پیشش نیستم ولی خوب هم غذا نمی خوره در مقابل گرستگی مقاومت می کنه..

چند روز پیش که بردمش دکتر گفت باید زودتر از شیر بگیریش ولی دلم نمی یاد
پسر عزیزم! بودن تو بزرگترین نعمت زندگی و خندیدن تو قشنگ ترین لحظه زندگی ماست.
دختر منم 15ماهشه . خیلی کم شیر میخوره . خیلی ناراحتم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
2706