2737
2739
من دکتر بابک امیدوار رو می شناسم البته بهت دوره. همت ایتدای خیابان توانیر. شاختما ن پزشکان امروز هم هستش. ولی بدون وقت قبول نمی کنه. حالا چون شرایطط اورژانسیه ساعت 4 یا 3نیم اونجا باش. یا اینکه برو بیمارستان کودکان تهران خیابان ولیعصر خیابان طالقانی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
عزیزم نوزاد زیر 3 ماه سرما نمی خوره حتما چیز دیگه ای هست دکتر دختر من یوسف آباده می خوای زنگ بزنم امروز ببریش؟؟؟؟؟ بچت و یک دکتر درست ببر تا مثل من یک هفته الکی بچه رو بستری نکن
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
علائمش چیه؟ شیر خودتو میخوره؟ آخه بچه ها تا شش ماهگی که فقط شیر مادر مخورن معمولا سرما نمیخورن، من خودم قبل شش ماهگی دخترم دوبار سرما شدید خوردم ولی اون ازم نگرفت
مختاری بین ولیعصر و وحدت کوچه اشتری. دکتر محمدرضا راهوریان.متخصص کودکان-بورد تخصص-پزشک معتمد سفارت کانادا. شنبه و دوشنبه 4 تا 9 شب من دختر 6 ماهه دارم چند بار رفتم خیلی دقیق و با حوصله هست............
2740
من هم بچم هنوز یکماهش نبود بدجورى سرما خورد ، با اینکه شیر خودمو میخورد . بردمش دکتر گفت گلو و گوشش چرک کرده ولى آنتى بیوتیک نداد گفت شیر خودت باعث میشه عفونت از بین بره ، فقط گفت اگه تب کرد استامینوفن بده ، دو هفته بعد خوب شد بدون دادن آنتى بیوتیک . اما خیلى حالش بد بود . نگران نباش اگر بینیش کیپ شده قطره کلرور سدیم یه قطره توى هر بینى بریز ، ضرر نداره حتى دو ساعت یه بار هم اشکالى نداره .