2737
2739
خواهر من خارج از ایرانه ...و اگه خدا بخواهد میخواهیم کاری کنیم که بتونه بیاد ایران و اینجا از رحم اجاره ای استفاده کنه ...اول اینکه کسی هست مثل خواهرم خارج از ایران بوده و این کار انجام داده در ایران ؟؟؟؟ سگال بعدیم اینه که تو بیمارستان برگه ولادت به نام پدر و مادر میدن و راحت میتونن شناسنامه بگیرن برای بچه ؟؟؟
یکی از اقوام ما اینکارو انجام داد از همون اول همه چیز زیر نظر پزشکان انجام میشه و پرونده تشکیل میشه و قانونیه و شناسنامه هم به اسم پدر و مادر صادر میشه چون جنین مال اونهاست
  با احمق ها بحث نمیکنم   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دوستان شماره ی ساروگیتی که گذاشتم . این بنده خدا نیاز پولی زیادی داره وقیمت مد نظرش بالاست 25میلیونه لطفن کسانی که توان مالی دارن فقط تماس بگیرن چون بنده خدا از نظر روحی اذیت میشه کسایی زنگ میزنن مشکلشون رو میگن توان این هزینه رو ندارن .واسش سخته . اگرهم قیمت رو بالا گفته اما مطمئنه و مطمئنم هرکی قسمتش بشه به زایمان میرسه و اون روزم شیرینی میده بهش مطمئن باشید والبته که این مبلغ فقط در صورت انجام کار بصورت کامل پرداخت میشه که اگر انجام بشه ارزشش رو داره ین شمارشه قبل از تماس پیام بدین 30ساله متاهل بچه سالم داره مطمئن معتقد و مومنه