2733
2734
سلام خوبین؟میخوام یه تاپیک راه بندازم مربوط به گل وگیاه وباغداری وباغبانی،هرکی دوس داره به علاقه مندیهاش اضافه کنه،لیسانس باغبانی دانشگاه سراسری دارم اگه سوالی بوددرحد دانشم درخدمتم شما هم بیاین شایدشما تو خیلی زمینه هاباتجربه ترباشین ودرکنارهم یادبگیریم ازهم
ممنون عزیزم
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
من میخام برا عید یه سری گل برا تو خونه بگیرم اگه میشه گیاهان آپارتمانی مقاومو هم معرفی کنین خونه م پنجره زیاد داره نورگیریش عالیه ولی نور مستقیم نمیتونم به گیاه بدم میخام نسبت به نور مقاوم باشن درمورد کاشت سبزیهایی مثل ریحون هم تو خونه میشه راهنماییم کنی
💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
خاک گلدونهامو کی عوض کنم بهتره؟ یکی از پتوسهامو سه ساله دارم چندین بار تکثیرش کردم ولی الان حس میکنم اصلا شاداب نیست گلدونشو عوض کنم بهر میشه؟ فاصله برگاش زیاد شدن
💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2706