2733
2739
عنوان

برای اسم پسر کمک کنید دوستای گلم

5118 بازدید | 88 پست
هیچ اسمی به دلم نمیشینه ... نینی 7 ماهشه و هنوز نتونستمم اسم انتخاب کنم ... به بهترین اسم جایزه مید مااااااااااا
آدم وقتی پای دلش واسته ... تهش هر چی باشه خودش خواسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من عاشق حسینم

بستگی داره چه تیپ اسمی میخوای!!
یکم راهنمایی کن
*و اگر خداوند، (براى امتحان یا کیفر گناه) زیانى به تو رساند، هیچ کس جز او آن را برطرف نمى‏سازد; و اگر اراده خیرى براى تو کند، هیچ کس مانع فضل او نخواهد شد! آنرا به هر کس از بندگانش بخواهد مى‏رساند; و او غفور و رحیم است* سوره یونس-107
به خدا انتخاب اسم دختر راحتتره ... تنوع اسم زیاد دارن
یه اسم شیک که زیاد لوس هم نباشه و ایرانی ... اسم شوهرم حسینه
آدم وقتی پای دلش واسته ... تهش هر چی باشه خودش خواسته
2738
وای اسم دختر که خیلی سخته
اسم پسرا اکثرا قشنگن

یکم راهنمایی کن چجوری دوست داری؟
*و اگر خداوند، (براى امتحان یا کیفر گناه) زیانى به تو رساند، هیچ کس جز او آن را برطرف نمى‏سازد; و اگر اراده خیرى براى تو کند، هیچ کس مانع فضل او نخواهد شد! آنرا به هر کس از بندگانش بخواهد مى‏رساند; و او غفور و رحیم است* سوره یونس-107
علی
یوسف
طه

سهراب
کاوه
آرش

یزدان
2706