2733
2734
من یه پسر ۴ ساله دارم که خیلی باهاش درگیرم مدتیه که واقعا لجباز شده و اصلا به حرفم گوش نمیده و تازگیا از صبح تا شب تو خونه و بیرون و مهمونی مدام ادای نی نیا رو در میاره هر چی باهاش حرف میزنن جواب نمیده و فقط ادا در میاره چهار دست و پا راه میره همه بهم میگن این چرا اینجوریه با زبون خوش بهش میگم فایده نداره دغواش میکنم فایده نداره وقتیم با بچه ها بازی میکنه مدام کتک میخوره
منم یه خواهرزاده 4 ساله پسر دارم . اونم لجباز و حرف گوش نکن هست . البته باید به روش خاص باهاش صحبت کرد تا قانع بشه... لجبازی شرایط رو بدتر می کنه ... اون بیشتر کتک می زنه تا بخوره خخخخخ
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظرم نباید مته به خشخاش بگذاری . بچه ها اغلب با این دست رفتارها در پی کسب توجه هستن حتی توجه منفی... بی تفاوتی و امر و نهی نکردن بهترین راه حله .
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2742
صبا این به شخصیت بچه برمیگرده . من حتی در سنین کمتر هم این دست رفتارها رو دیدم . مثلا خواهرزاده بزرگترم همیشه توی جمع جلب بچه های کوچیک تر میشه و ازشون حمایت میکنه ... ولی خواهرزاده کوچیکتر برعکس پیرو بچه های بزرگتر میشه .. برداشت من اینه این از شخصیت بچه هاست...
دختر من هم ادای بچه در میاره و احساس میکنم از وقتی خواهرزادم دنیا امده و خیلی قربون صدقه اون میرم دختر خودم هم برای جلب توجه اینکار را میکنه!!! باهاش دعوا کردم و گفتم خوشم نمیاد اینطوری رفتار کنی و بیچاره سعی میکنه جلو من بچه نشه! از طرفی من هم رفتارم را با بچه های کوچیک تغییر دادم و کمتر قربون صدقه میرم!
2740
به نظرم مشکل از اطرافیان تا بچه ببین چی عامل این نوع رفتار شما خودت منطقی و بزرگونه باهاش رفتار کن و ازش همون رفتار هم بخواه شما خودت اعتماد به نفس داشته باش تا اون هم اعتماد به نفسش بره بالا و.....
خواهر زاده منم از وقتی کوچیکه به دنیا اومد بچگونه تر حرف میزنه ،‌لوس تر شده ،‌ کارهایی که ترک کرده بود رو انجام میده
سارا جان منم خیلی رعایت میکنم جلوش به بچه های کوچیکتر توجه نکنم و خیلی هم من هم باباش هم خونوادم بهش گفتن که ما اصلا نی نی دوست داریم اما فایده نداره
بچه ها خیلی حساس و باهوشن ... حالا از یه جایی یه چیزی شنیده حتما...که نی نی ها دوست داشتنی تر هستن به نظرم تنها راهش بی تفاوتیه و اصلا راجع بهش صحبت نکنید ...
2706