2733
2739
سلام بسرهای من ماه بعد دو سالشون تموم میشه.می خواستم بدونم از کی شروع کنم واسه از بوشک گرفتن؟چه جوری؟سخته نه؟مرسی ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترای من از اول بهمن میگن یه وقتایی اما از دستشون در میره - متولد ابان 88 هستن - اما قبلش پی پی رو تو پوشک نمیکردن تقریبا از تولدشون به بعد یه وقتایی جیششون رو هم نمیکردن - اما از بهمن دیگه اصلا پوشک نخریدم
2728
من بچه هامو 2.5 ساله که بودن از پوشک گرفتم یعنی خودشون شروع کرده بودن به باز کردن پوشک و خندیدن و شوخی شوخی بشون نمی بستم تا اینکه بعد از 1-2 بار جیش کردن دیگه جیششونو می گفتن ولی پوپو اولش می گفتن پوشک ببند تا اینکه گفتم برین دستشویی بهتره و البته یکی زودتر پذیرفت یکی دیرتر و تا مدتها پوشک می خواست تا اینکه بعد از مدتی گفتم پوشکمون تموم شده و با کمی گریه و زاری رفت سخته ولی اگه امادگی داشته باشن و وسواس خودت به خرج ندی اسونتر میشه
سلام بچه ها هر کی واسه نی نی اش پوشک ترکیه استفاده میکنه مارک پنپرش و چان به به و مولفیکس و دستمال مزطوباش البته

به من ایمیل بزنه تا آدرس چایی با 40% تخفیف را بهش بدم. من واسه بردیا میگیرم عالیه پول چنس ایرانی میدی اما با کیفیت خارچی بهت تحویل می دهند .

iran811@gmail.com