2733
2734
سلام.مامانا به نی نی زیر یکسالتون آبمیوه هم میدید؟دخملم شش ماه و چهارده روزشه بهش سوپ میدم تو برنامه غذایی دکترش آب سیب و آب هویج هم هست اما دوست نداره چه کنم؟شما میدید؟میمیتون دوست داره؟
عشقم همسرم و دخملم
عزیزم پسرم تو هفت ماهه آب سیب هویچ تو سوپش و موز میدم دکترش گفته لیموشیرین نده اما اونم میدم
هیچ کودکی نگران وعده ی غذاییش نیست زیرا به مهربانیه مادرش ایمان دارد کاش ما هم مانند کودکان به خدا ایمان داشته باشیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله چندتا حلقه میکنم با برنج یا ماش سینه مرغ و کره بعد میکس میکنم مثل فرنی میشه خیلی هم دوس داره
هیچ کودکی نگران وعده ی غذاییش نیست زیرا به مهربانیه مادرش ایمان دارد کاش ما هم مانند کودکان به خدا ایمان داشته باشیم
2728
2738
بچه ها من دخترم 6 ماهشه غذاشو به دستور دکترش شروع کردم میگم روزی چند تا قاشق فرنی باید بخوره آخه دکتر میگه 3 وعده از روز اول ا قاشق صبح 1 قاشق ظهر و یک قاشق شب هی اضافه کن تا روز 7 که بشه هر وعده 7 قاشق زیاد نیس؟آخه نمی خوره اینقدر صبحا که هیچی ظهر کم شب باز یه ذره می خوره
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

2706