2737
2734
عنوان

کسانی که ایودی گذاشتن یک سوال دارم

31858 بازدید | 28 پست
من نزدیک یک ماهه ایودی گذاشتم ولی موقع نزدیکی شوهرم میگه اذیت میشم میگه یک چیز نوک تیز هست میخواستم بدونم کسانی که گذاشتن همچین مشکلی داشتن
نه اصلا این مشکلو نئپداشتم نکنه اومده پایی؟برو یه چک بکن
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بر ودکتر چون ایو دی خیلی عقب تر از اینه که بخواد حس بشه نخش شاید اگه کوتاه نشده باشه خودت تازه اونم شایددددد حس کنی،حتما برو یا معاینه یا سونو،من دوبار گذاشتم الانم دارم،دفعه پیش پنج سال و الان سه ساله است
2728
منم دوسالی داشتم نه اصلا شوهرم نمیدونست !برو حتما چک کن
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉
نه بابا درد نداره تو سایت زده مراحلشو تو قسمت مقالات
اگه میشد نگاهت رو تو حجم یه سرنگ جا داد/اگه میشد فقط یکبار پر و بالی به رویا داد/ من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم من از تزریق میمردم تو رو تا اوج میبردم
2738
پس چرا من درد نداشتم؟ کی براتون گذاشت اصلا به کارش مطمئن بودین چقدر طول کشید از من5 دقیقه هم نشد فقط هم دوتا آنتی بیتوتیکو با هم خوردم
بچه ها من از زایمانم تقریبا ماه میگذره میخوام برای اطمینان آی یو دی بزارم میشه بگید هزینه اش چه قدر هست و آیا الان من میتونم بزارم البته تازه پریود شدم و خونریزی دارم ک میتونم آی یو دی بزارم؟
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
انگار باید شیش ماه بگذره بعد بذاری
منم پیش ی دکتر خبره گذاشتم ربطی نداره چون ی جسم خارجیه تا جا بیافته برای بعصیا با درد همراهه طبیعیم هست.ساعات اول درد بیشتر و ب مرور کمتر
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉
پس باید 6 ماه از زایمان بگذره؟ نیکیتا جان شما چند وقت بعد از زایمانتون گذاشتین؟
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2706