2752
2734

هی خدا شکرت

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
2731

مادر شوهر منم همه ی نوه ها اسمش به اضافه جون صداش میکنن من دوست نداشتم احساس میکردم بی احترامی به اسم صدا کردن اما وقتی خودشون دوست داشتن دیگه بیخیال شدم 

مهم اینه مادرشوهر خودش چی دوست داره شمارو که نمی‌خواد صدا کنه بزار راحت باشه 

بزار هرچی دوست داره صدا کنه چه اشکال داره؟مامان بزرگای دختر من خودشون انتخاب کردن.مادرشوهرمو که کل نوه ها میگن ننه به من گفت من دوست دارم مادرصدام کنن اینا گوش نمیدن.میشه یاد دخترت بدی بگه مادر گفتم رو چشمم چراا که نه.الان بین ۱۰تا نوه فقط دختر من‌میگه مادر

بزار هرچی دوست داره صدا کنه چه اشکال داره؟مامان بزرگای دختر من خودشون انتخاب کردن.مادرشوهرمو که کل ن ...

آخه اصلا بچه م براش اهمیت ندارن از تولد پسرم به بعد فقط با حرفاش باعث میشه شوهرم باهام دعوا کنه 

تو این دوساله اینقدر دعوا داشتیم تو سالهای قبلش نداشتیم اگه تاپیکهامو دیده باشی میفهمی باهام چکار کرده دستمو تا شونه عسل کردم گاز گرفته

خوبه دلت پاک کن  اینم شد مشکل  حسود نباش خودتم ی روز مادر بزرگ میشی بهت میگن عزیزجون

من به خودم قول دادم واسه زندگی پسرم تصمیم نگیرم موش ندونم تعیین تکلیف نکنم 

بذارم با خوشی بازنش زندگی کن 

باعث ریختن اشکهای دختر مردمکه با هزار امید و آرزو میاد تو زندگی بچه م  و کتک خوردن زنش نشم

بزار هرچی دوست داره صدا کنه چه اشکال داره؟مامان بزرگای دختر من خودشون انتخاب کردن.مادرشوهرمو که کل ن ...

کاش مادرشوهر منم به من می‌گفت و ازم درخواست میکرد نمی‌رفت پسرش رو پر کنه

2706