2737
2739
1 اگه با تور میری سعی کن هتل پنج ستاره بگیری ما رفتیم هتل چهار ستاره آرورا نکات مثبت زیاد داشت مثل برنامه های زنده شبونه داخل هتل و استخر بزرگ و کلاب و .... اما خب اخرش به دلایل زیادی بازم گفتیم کاش میرفتیم پنج ستاره 2 اگه برای خرید سفر میکنی اونجا اصلا شهر مناسبی نیست. یه شهر ساحلیه که همه فروشگاهاش گرونن البته میتونی با دلموشه بری ازمیر ولی خب دوره 3 دیدنیهای زیادی داره که سعی کن حتما همشو بری و از دست ندی مثل پارک ابی که بزرگترین سرسره اروپا توشه اما تور کشتی و جاهای تاریخیش خیلی جالب نیست
همه دنیای من امیر عباس و امیرحسین و باباشون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

لباس زیاد ببر چون مناظر واسه عکاسی زیاده اونجا مایوهای اسلامی اه کل بدن رو میپوشونه خیییلی گرونه تونستی تهران تهیه کن و اینکه بیرون هتل حتما فست فود بخور پیتزاهاشون خوشمزست
2728
و اینکه برای خرید با دلموشه که همون مینیبوسهاشونه حتما حتما برو (سوکه) حدود یک ساعت تو راهی اما اونجا پر از مغازه های خوبه و میتونی خرید عالی داشته باشی مارکهای معروف همه اونجا هست. حتما از فروشگاه السی واکی کی اونجا خرید کن. سعی کن چند نفری از شهر خارج بشید خوش بگذره
مامان و بابای کنم پارسال رفتن خیلی تعریف کردن. کلا از همه جا این شهرو بیشتر دوس داشتن و کلی بهشون خوش گذشته بود منم دوس دارم برم

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
2740
من برای صرفا خرید نمیرم ولی خب بدم نمیاد خرید هم بکنم واینکه مایو اسلامی از کجا میتونم بخرم اصلا تو تهران هست جایی داره تفریحاتش رو کدواشو دقیقا بریم چون من وقت زیادی برای تحقیق ندارم دلم میخواد خوب هم از سفرم استفاده کنم
خدا جونم منو به آرزوم برسون
والا همراهان ما از گردش میراکل و کشتی سواری خیلی خوششون نیومد ولی کشتی برای من جالب بود واینکه پارک ابی حتما بروووو هواشون مثل ماست تقریبا تابستونها شرجیه اما الان کمی سرده از نیمه خرداد برای تفریحات ابی هوا مناسبه
2706