2737
2734
عنوان

از این حرفاشون ناراحتم

803 بازدید | 47 پست
سلام.من یه پسر یه سال و نیمه دارم.شاید اگه شماها ببینینش بگین خیلیم ارومه.تو خونه خیلی خوبه و تقریبا حرف گوش کن.جایی میریم مهمونی دور و برش شلوغ میشه از ذوقش بازی و بدو بدو میکنه.امشب خونه مادر شوهرم شاید نیم ساعت اخر یکم بلند شد هی دور خودش دایره وار راه میرفت و میخندید و بازی میکرد واسه خودش.مادر شوهرم اینا همشون هی میگفتن وای چقدر فضوله وای چقدر هاره این بچه.به خدا نه اینکه مادرش باشم ولی واقعا بچه فضولی نیست.حالا پسر خواهر شوهرمم 9ماه از پسر من بزرگتره از این بدتر میکنه ولی اصلا اینطور نمیگن بهش.تازه اون پسر من و میزنه و اسباب بازی بهش نمیده .از این حرفاشون ناراحت میشم.من رو پسرم خیلی حساسم ولی اونا هم انتظار دارن بچه بشینه یه جا تکون نخوره.خوب بچه نوپا خداییش میشینه یه جا تازه امشب پسر من واقعا اروم بود اخرش بلند شد یکم بدو بدو کرد هی میگن خیلی فضوله چطور تو خونه کنترلش میکنی
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پسره من سه سالشه همینطوریه..جایی میریم خب کمی کنجکاوی میکنه.خونه غریبه باشه نمیزارمش..ولی خونه مامانم و مادرشوهرم چیزی نمیگن بهش خب بچس..کسی هم حق نداره بگه بالا چشت ابرو...حتی شوهرم
...
پسرامون هم سنن. از این حرفها زیاده نشنیده بگیر. خیلی حساس نشو روی اینکه کی چی میگه. از نظر خیلی ها اینکه بگن یه پسر شر و شیطونه یعنی دارن تعریف می کنن ازش.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
2740
عزیززززم کاملا درکت میکنم منم رو پسرم خیلی حساسم. ولی بدون رودروایسی جوابشونو بده. بگو بچم فضول نیست، کنجکاوه که اونم از باهوشیشه. اجازه نده هرچی دلشون میخواد به بسرت بگن
عشقم، نفسم، پسرم «کیاوش» 29 آبان وارد زندگیمون شد و رنگ و بوی زندگیمون رو عوض کرد. خدایا شکرت
بیخیال .زیاد به بچت گیر نده رو اعصابش تاثیر میزاره.الان بچت اوج انرژیشه.
اینکه می گویند زن حجاب داشته باشد تامرد به گناه نیافتد، مثل این است که بگویند:آفتاب نتابد که بستنی هایمان آب نشود.
ببین بهشون بگو اتفاقا باباش میگه اینطور که شما تعریف میکردین از بچگیش به خود باباش رفته چیکار میشه کرد بزرگ میشه مثل باباش اقا میشه
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
عزیزم همه رو بچشون حساسن شما هم بگو اینکارا نشانه سلامت بچس من اگه بودم دیگه اونجا نمی رفتم تا اینقددددددددددددددد التماس کنن جونشون در بیاد
http://lbdf.lilypie.com/snNIp3.png
نی نی گل من38 هفته شدش خدایا نی نیم سالم و صالح و خوشکل باشه تو مواظبش باش خدایا به تو سپردمش
خدای مهربونم شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
امشب گفتم طفلی بچم داره بازی میکنه.تازه خواهر شوهرم اومده میگه پسر من از بچت یاد گرفته جیغ بزنه حالا شاید ماهی یه بار همو ببینن
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
2706