2737
2734
از این دستگاهای چندکاره بلک اند دکر دارم که کلی رنده و تیغ داره اما نمیدونم اب هویج میگیره یا نه اب مرکبات باهاش گرفتم اما اب هویج تاحالا نگرفتم اصلا نمیدونم همچین کارایی داره یا نه شما میدونین؟ کدوم تیغ رو باید استفاده کرد؟ اگه بخوام اب هویج گیری جدا بخرم پارس خزر برند خوبیه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آب هویج رو باید تیغه مخصوص صافی دار داشته باشه.... یه صفحه کامل فلزی که سوراخ های خیلیییییییی ریز روش داره و بهش دست بکشی مثل رنده ریزه.... داری این مدل تیغ رو؟.. البته اغلب چند کاره ها ندارن آب هویج یا آب سیب گیری....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2728
اونایی ک آب هویج گیری دارن یه قطعه دارن مخصوص اینکار ولی تو این عکس من ندیدم.من همه کاره کنوود دارم ابهویجگیری داره ولی چون گنجایشش کم بود هم اینکه قدرتش ب پای آبمیوه گیری تک نبود مجبور شدم یه ابمیوه گیری تک بوش خریدم.
2740
http://www.tehrankala.com/1858-pi-828.html?invis=6 ببین تیغه اش این شکلیه.... من خودم ندارم، چون خیلی مصرف نمیکنم، مامانم چند سال پیش مارک میدیا خرید. خیلی مارک گرونی نیست ولی کارشو راه میندازه.....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
یعنی اصلا شکل یک صافی رنده ایی ریز نیست؟
شرمنده بازم فضولی اومدم..... مال شما داره... اگه آب سیب میگیره پس هویج هم میگیره
الان گل یخ میاد میگه نه نمیگیره... یکی به من بگه وقتی نمیدونی چرا انقده اصرار داری نظر بدی.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
2706