2733
2734

متخصص ستون فقرات و دیسک کمر دکتر بابک سیف زاده تویه همین شهر شیرازمامان من کمر درد شدید داشت نمیتونست راه بره بایسته کارای روزمره رو نمیتونس انجام بده و حتی موقع خواب درد داشت تا اینکه بردیمش پیش دکتر بابک سیف زاده اقای دکتر عمل کردن فتق دیسک مادر منو و الان حالش خیلی خوبه ادرس مطب دکتر سیف زاده شیراز خیابان فقیهی صورتگر نبش خیابان معدل ساختمان مرکز تصویر برداری تابش طبقه سوم واحد12 تلفن مطب برای نوبت دهی 07132312058

دکتر متخصص دیسک گردن دکتر بابک سیف زاده هستن داداشم  ستون فقرات و گردنش توی تصادف اسیب و ضربه وارد شده بود و اقای دکتر جراحی میکروسکوپی کردن و بهترین جراح عالی هستن داداشم تحت نظر دکتر و عمل دکتر الان هیچ دردی نداره ممونیم واقعا از اقای دکتر ادرس مطب دکتر سیف زاده شیراز خیابان فقیهی صورتگر نبش خیابان معدل ساختمان مرکز تصویر برداری تابش طبقه سوم واحد12 تلفن مطب برای نوبت دهی 07132312058

موبایل 09174844185

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متخصص مغز و درمان با جراحی میکروسکوپی دکتر بابک سیف زاده هستن بابام درد ستون فقرات داشت و تحت درمان دکتر بابک سیف زاده عمل شد و عملشون عالی بود و ممنونیم ازشون بابام الان هیچ دردی نداره و ادرس مطب دکتر سیف زاده تو اینترنت و گوگل هست ما هم از سایتشون برداشتیم

2728