2737
2734
عنوان

فوق تخصص گوارش

207 بازدید | 7 پست

سلام دوستان. دنبال یه فوق تخصص گوارش هستم. خواهرم سال هاست داره معده و روده هاش اذیتش می کنه و دیگه کلافه شده انقدر دارو مصرف کرده. دنبال یه فوق تخصص هستم که دلسوزانه تشخیص درست بده و بشه بهش اطمینان کرد. ممنون میشم اگر کسی میشناسه بهم معرفی کنه. کسی که نهایتا بشه تا یک ماه آینده ازش نوبت گرفت.

| | |

تهران بیمارستان بهارلو دکتر صالحی و بیمارستان‌رسالت ایروانی خیلی خوبن 

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مشکلش؟  

تقریبا هی چی میخوره معده درد میگیره. گاهی بصورت متوالی چند روز معده درد داره. خیلی وقتها حالت تهوع شدید که البته داروها تشدیدش میکنه. برای هلیکوباکتر هم دوره طولانی دارو مصرف کردهو امپرازول که دیگه دائمی شده براش. سرو صدای شکمش هم خیلی زیاده و مثلا سر کلاس یا جلسه نمیتونه بشینه. هر بار دکتر رفته کیسه کیسه داروهای مختلف بهش دادن و دیگه ناامید شده خودش.

| | |
2728
تهران بیمارستان بهارلو دکتر صالحی و بیمارستان‌رسالت ایروانی خیلی خوبن 

ممنون عزیزم

دکتر ایرانی بیمارستان نیکان هم هستن. شما خودتون یا آشنایانتون توسط ایشون ویزیت شدین؟ 

| | |
ممنون عزیزم دکتر ایرانی بیمارستان نیکان هم هستن. شما خودتون یا آشنایانتون توسط ایشون ویزیت شدین؟&nb ...

ایروانی بله من ویزیت شدم و اطرافیانم هم همینطور ولی دکتر صالحی الان چندساله زیر نظر ایشونم خیلیی کارشون خوب و دقیقه

زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یڪ‌جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹 به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم کنکور ۴۰۲ شرکت میکنم انشاءلله که منم قسمت بشه روپوش سفید و تنم کنم🫂🥼🩺
ممنون عزیزم اسم کوچیک دکتر صالحی چیه؟ دکتر بابک صالحی رو میفرمایید؟

خواهش مبیکنم‌عزیزم‌نه حسین صالحی

2740