2737
2734
برای اطراف بینی و زیر چشمام میخوام.اخه پوستم جدیدا خیلی خشک شده.احساس میکنم 2طرف بینیم داره جروک میافته.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ارغوان جون منم تاپیک زدم در باره همین کرم ضدچروک هیچکی نمیاد ... خیلی جالبه اگه تاپیک مادر شوهر و خیانت باشه به ثانیه نمیرسه قلقله میشه... ولی تو این تاپیکا کسی راهنمایی نمیکنه متاسفانه..
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***
لیراکو خیلیا تعریف میکنن ولی به پوست مامان من نساخت یکی دو تا از محصولاتش. منافذ پوستشو بااااااز کردن و پوستش ملتهب شد. من ضد چردک استفاده نمیکنم ولی کاتالوگ اگزوویانسو که میخوندم محصولات ضد چروک متنوعی داشت. خودم دور چشم و ضد لکشو داشتم که خیلی راضی بودم . قیمتاشم نسبت به لیراک مناسب تره. میتونی بری داروخونه هایی که مشاوره پوست دارن یه روزای خاص . خیلی خوب راهنمایی میکنن. من کلی دکتر میرفتم قبلا . یبار رفتم یکی از همین مشاوره داروخونه ایا انقد خووووووووووب بودددد. خیلی راضی بودم. اینجوری فرصت مقایسه چنتا برند با هم رو داری :)
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
من با کلی ذوق و شوق رفتم یه فروشگاه معروف که خود فروشندش هم مشاوره میده و خیلی با تجربه ست... اما هیچ کرمی واسه دور چشمم بهم نداد ... گفت دور چشمت مشکلی نداره و زوده که از الان بخوای از ضد چروک استفاده کنی ...

البته واسه این که ناراحت نشم گفت خوبه که از الان به فکر پوستت هستی و به زیبایی و سلامتیت اهمیت میدی ...
2738
عجیبه عسلی جون . آخه حتما نباید چروک داشت که :دی مثلا بعضی از دور چشما انرژی بخش یا پیشگیری کننده از چروکه که معمولا از بیستو سه چار سالگی میگن باید بزنید !
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
آره میتی جون منم اصلا به همین دلیل رفتم که یه کرم خیلی خوب بگیرم واسه پیش گیری و البته زیر 30 سال... اما گفت که من توصیه نمیکنم که الان از هیچ کرمی استفاده بکنی ... خودمم تعجب کردم... حتی اصرارم کردم که یه چیزی بده با کلی اصرار آخرش یه کرم کیووی که فقط خاصیت مرطوب کنندگی داشت رو پیشنهاد داد .... منم دودل شدم و نگرفتم...

میدونی این آقایی که صاحب این فروشگاه روژا کیش هست خیلی معروفه و مثل یه متخصص واسه مشتریاش دارو تجویز میکنه و خیلی با تجربه ست و هر کی میاد کیش محاله ازش خرید نکنه...به همین دلیل به حرفش اعتماد کردم.. البته فعلا!!!!!

چون که دیدم توضیحاتش منطقیه و با اینکه به نفع خودش بود که یه کرم دور چشم خیلی گرون بهم بفروشه اما این کارو نکرد ...