2737
2739

یعنی روزا کلا دست خودم باشه ، هر وقت خواستم استراحت کنم کلاس برم ورزش کنم و ....

تجربش کنم ببینم چه جوریهه

ولی چون همش کار کردم یه خورده عذاب وجدان دارم😑

before i die i want to be happy and make others happy

اولش خیلییی خوبه بعدش باید خودتو سرگرم کنی وگرنه خوب نیست😅

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740

من دیر جذب کار شدم

الان مثل شما خیلی اذیتم زندگیم همه اش شده کار و به هیج کار دیگه ای نمیرسم

اما اینو بگم قبلا که همه اش خونه بودم هم خیلی خیلی عذاب آور بود البته چون مجرد بودم و منبع درآمد چندانی هم نداشتم

اگه مشکل مالی نداری و به کارت هم علاقه نداری و متاهلی خانه داری قطعا لذت بخش هست برات. 

😂 ما کارمندا همیشه دوست داریم اینجوری بشه. الان من برای زایمان مرخصی ام نمیدونی چقدر ارامش داره اما ...

اگه کلا خانه دار بشم که برنامه میریزم واسه زندگی خانه داری ، کلاس و تفریحات و یه کار پاره وقتی چیزی

اره منم اولش میرفتم پیاده روی و خیابون بعد یهو دیدم همینجوری به ظرف شستن و غدا پختن و کار خونه داره ...

چندتا کلاس میخوام برم و یه سری چیرا یاد بگیرم

سفر اینا هم بیشتر بشهه

اگه کلا خانه دار بشم که برنامه میریزم واسه زندگی خانه داری ، کلاس و تفریحات و یه کار پاره وقتی چیزی

کجا کار میکنی الان؟ اخه پول هم خیلی مهمه ها. من خودم کادم سخته و کارمند بانکم . الانم بچه هام دوتا بشن سختیش چند برابره، اما کار پاره وقت درامد زیادی نداره اونم با این وضع اقتصاد، بهت بگم پشیمون میشی، خاله من معلم بود کارشو رها کرد. الان خیلی پشبمونه بعد از اینهمه سال همیشه میگه

من دیر جذب کار شدم الان مثل شما خیلی اذیتم زندگیم همه اش شده کار و به هیج کار دیگه ای نمیرسم اما ا ...

اره دیگه کار تمام وقت کل زندگی ادم میگیره

متاهلم خرج خونه نمیدم نیاز خاص مالی ندارم

خب پس انداز هم کردم و زمین هم خریدم و جهیزبم هم خودم خربدم

ولی همیشه کار کردم به کارم بی علاقه نیستم ولی خب وقت ادم میگیره دیگه

2706