2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاری نمیشه کرد جای تابلو را عوض نکن تا رنگ کنی دیوار را
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
2731
اگه بچه کوچیک نداری خودت هم میتونی رنگ کنی با این رولی ها راحته
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
2740
نمیدونم باید ببینی طرحش میاد یا نه کجای پذیرایی همه اش مهمه رد زیری دیده نمیشه همینجوری نمیشه گفت
من خودم برای اتاق استیکر دوست دارم و زدم ولی برای پذیرایی نه دوست نداشتم ولی بستگی به چیدمان خونه داره اگه مبلا و چیدمانت ساده باشه فکر نکنم بد بشه ولی مبا با طرح شلوغ یا پارچه طرحدار فکر نکنم جالب بشه