2737
2734
عنوان

لنگیدن دخترم بعد از زمین خوردن

3558 بازدید | 12 پست
مامانهای عزیز، دختردو ساله ام سه روز قبل ، از جدول کنار پارک با زانو زمین خورده ، بعد از اون همه اش موقع راه رفتن لنگش داره ، خودش هم شکایتی از درد نداره دکتر ارتوپد اطفال هم بردم گفت معاینه اش خوبه ، اگه بعد از چند روز خوب نشد دوباره بیار، خودم هم همه جوره پاهاش رو حرکت دادم ، هیچ دردی نداره کسی تجربه مشابهی داره؟
اره من خودم بچه بودم ولی میخوردم زمین و جایی از پام زخم میشد تا مدتها از ترس درد پاهام رو درست نمیگذاشتم زمین احتمالا دختر شما هم همینه از ترس اینکه پاهاش درد بگیره بد میگذاره و در نتیجه میلنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی هستی و سحر عزیز ، امیدوارم اینطور باشه راستش من کلا انقدر در مورد بیماری بچه هام اسیب پذیر و نگرانم همه اش فکر می کنم نکنه همینطوری بمونه !!الان که دیگه سه روز شده خیلی نگران شدم
2742

سلام دوستای خوبم پسر منم دقیقا مشکل دختر خانم الی خانم را داره میدونم سه سال گذشته ولی توروخدا بگین مشکل خاصیه؟ من دارم از نگرانی میمیرم. متخصص ارتوپد به من گفت ممکنه عصب پاش مشکل پیدا کرده باشه 

2738
عزیزم پسر منم امروز خورد زمین و الان میلنکه۱۹ ماهشه خواهش میکنم جواب بده دارم سکته میکنم

سلام عزیز پسرتون و بردین عکس گرفتید من پسرم بعد از واکسن هجده ماهگی چند شب پیش خورد زمین همینجوری عادی پاش میلنگه عکس گرفتیم چیزی نبود یکی میگه از واکسن یکی میگه پاش دررفته تروخدا بچه شما خوب شد؟