2733
2739
عنوان

کتاب خون ها بیاین

181 بازدید | 19 پست
سلام بچه ها من کتاب من زنده ام رو دارم می خونم پانصدو خورده ای صفحه خوندم خیلی عالیه می خواستم ببینم شما جواب همه سوال های مسابقه بزرگ کتاب خوانی رو پیدا کردین یا نه من چند تاش رو هر چی می گردم پیدا نمی کنم...
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خبرگزاری مهر: کتاب من زنده‌ام با رسیدن به شمارگان 152 و فروش 150 هزار نسخه تک فروشی در کمتر از سه هفته در حال خلق رکورد تازه‌ای در فروش کتاب کشور است. به گزارش خبرنگار مهر، استقبال مردمی از فروش کتاب «من زنده‌ام» شامل خاطرات خود نوشت معصومه آباد از دوران اسارت در حال تبدیل شدن به یک رکورد و اتفاق عجیب و بدیع در حوزه کتاب و نشر ایران است تا جایی که به نظر می‌رسد این کتاب به راحتی در روزهای آینده رکورد انتشار و تجدید چاپ کتاب «دا» را پشت سر خواهد گذاشت. «من زنده‌ام» روایتی 558 صفحه است که در آن معصومه آباد پس از شرح زندگی خود از کودکی تا نوجوانی به شرح واقعه‌ای می‌پردازد که طی آن پس از بازگشت از شیراز که به منظور بردن کودکان یتیم جنوب به این شهر انجام داده بود و تنها در شانزده سالگی به اسارت نیروهای عراقی در می‌آید.
2731
2740
سلام من تازه شروع کردم به خوندن. تا حالا می ترسیدم شروع کنم چون بالاخره خاطرات اسارت هست . اما دیروز که شروع کردم دیدم فوق العاده است. استقامت این خانوم و بقیه ی اسرا تحسین برانگیزه و به آدم انرژی می ده. اما مسابقه رو نه ، اصلا سوالات رو ندیدم
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
من فرهنگ ایرانی رو خیلی دوست دارم فرهنگ ایرانی بسیار با اصالت هست به همین نسبت همه نویسنده های با فرهنگ ایرانی زیادن من کتاباشون رو دوست دارم
الیزابت بعضی کتابای ایرانی یعنی اکثر قریب به اتفاق مثل فیلم فارسی های قدیم بی محتوا و ضعیفن. ولی خب این کتاب به سری خاطرات واقعی هست که خب سبکش با رمانهای ایرانی زمین تا آسمون فرق داره
2706