2737
2739
من فردا دارم میرم کیش نینیم الان چند روزه که فقط تو خواب سینه میگیره از دیشب تو خواب هم نمیگیره. شیرم رو دوشیدم با شیشه خورد. ولی من که نمی تونم شیردوش و دستگاه استریل و .... با خودم ببرم. کمکممم کنید.
تورو خدا نیاید فقط نگاه کنید و برید. واقعا کمک میخوام
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خانومی
اینکه بچتون تو شیشه شیر می خوره ولی از سینتون نه معنیش می تونه این باشه که شیرتون خوبه ولی احتمالا بدنتون و یا لباستون یه بوئی میده که بچه تحملشو نداره و یا جنس لباسیکه که پوشیدین اذیتش می کنه
تازگی عطر خاصی استفاده نکردید؟
البته اینها که می گم احتمالاته

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمروات به اندازه عرض شانه هایت باشد.

2740
اگه به بچه زیاد تو شیشه شیر بدی دیگه سینه رو نمی گیره اینو که همه می دونن احتمالا هر وقت خواسته بهش تو شیشه دادی باید یکی دوبار گرسنه نگهش داری خودش می گیره بعدم شیردوش و شیشه شور بردن مگه چقدر کاره و چفدر وزن داره می بری اونجا می زاری هتل لازم نیست هر جا رفتی بار کنی ببری
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
من الان چند ماه بود که دیگه شیر نمی دوشیدم و فقط از سینه میخورد. امروز یهو دیگه سینه نگرفت. حتی نصف شب هم تو خواب نگرفت.
یعنی واسه دندون در آوردنشه؟؟؟؟
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
بابا این شیردوش کوچیک پلاستیکیا یه دونه ببر خییلی راحت و سبک فقط وقتت رو می گیره بعد هم گرسنه بشه می گیره غصه نخور
روح پدرم شاد که استاد مرا گفت / فرزند مرا عشق بیاموز و دگر هیچ
پسرم من یک سالش بود اینطوری شد یعنی سینمو نمی گرفت بعد که باشیر دوش شیرمو گرفتم متوجه شدم کم شده و تو زمانیکه پسرم مک می زده احتمالا سیر نمی شده یا خسته میشده چون وقتی شیرمو تو شیشه می ریختم می خورد ولی من تنبلی کردم و کم کم شیرم خشک شد

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

2706