2737
2739
عنوان

یکم میترسم.میشه راهنماییم کنید؟

376 بازدید | 17 پست
من ۲۱سالمه و ۲ سال و سه ماهه ک عقدم.یک سال و نیم جلوگیری طبیعی داشتم و الان سه دوره است ک قرص دزوستیو استفاده میکنم و جلوگیری طبیعی ندارم.۸ ماه دیگه عروسینه و احتمالا دو سه سال بعدشم باید جلوگیری کنم.به نظرتون این همه مدت جلوگیری مشکلی بوجود نمیاره؟ کسی هست اینجا ک چند سال جلوگیری داشته باشه قبل بچه اولش و بعدشم مشکل پیدا نکرده باشه؟ به نظرتون ضرر قرص کمتر از جلوگیری طبیعبه؟آخه بعضیا میگن طبیعی باعث خشکی رحم میشه.
بخند تا دنیا بهت بخنده.... :-)
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=708818
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
عزیزم من بعد از 7 سال جلوگیری باردار شدم.خودم نمیخواستم و ماه دوم اقدامم هم باردار شدم.بارداری به زمان جلوگیری ربطی نداره به سلامتی ربط داره سعی کن هر 6 ماه تا 1 سال واسه معاینه بری دکتر همین
بی هیچ علتی دوستت دارم و این دلیلی ست بر نقض برهانی که علت میطلبد.......
نغمه جان من خودم ۱۰سال قرص میخوردم و ۳۲ سالگی تازه بچه‌دار شدم اونهم بدون مشکل،، اصلا موردی نداره خیالت راحت باشه،، فکر کن اگه جلوگیری و قرص بد بود باید تمام خارجیا بچه دار نمیشدن،، معمولا از سنّ پائین رابطه دارن تازه بعد از ۳۰سال فکر بچه دار شدن میفتن

2740
اگه طبیعی باعث خشکی رحم بشه اونایی که تا 35 سالگی یا 40 سالگی مجردن که باید رحمشونو دربیارن بندازن دور اینا حرفه عزیزم خیالت راحت طبیعی هیچ عوارضی نداره البته فقط احتمال بارداریش زیاده و اینکه باعث یکم مشکل عصبی برای شوهرت میشه
2706