2737
2734

اول اینکه بگم دکتر به مره های بینیم دست بزنه حمع و جورش کنه با نه؟

بعضیا میگن دست بزنه به بره بهتره بعضیا میگن نه

نظر شما چیه؟

دوم اینکه روز بیمارستان چیا ببرم برای بعد عمل همراه خودم

هر کمکی یا تجربه ای لازمه بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی داره گ دماغت پهنه باید پره هاشو جمع کنه من باوجود اینکه باریک بود بازم خواستم پره هاشو دستکاری کنه

چیزی نمیخواد ببری مدارکتو ببر هودشون پول ازت میگیرن آتل و دمپایی و لباس بت میدن

خدا بخواد قراره یه مامان ۱۹ ساله پرانرژی شم🧿میشه واسه سالم بغل گرفتن دخترم یه صلوات بفرستی آجی جون🌈

من عمل کردم ولی میگم کاش به پره های بینیم دست میزد باریک تر میشد 😕

تلاش ڪن زندگیتو ازرویاهات ، رویایے تر ڪنی 😉💪 هیچی اندازه رویاهام واقعی نیستن ☺ تاپیکام فقط جای حضور افراد با شخصیته فارغ از نگاه جنسیتی🤍❤  هرچی خدا بخواد 😌 خدا که بد نمیخواد💁🏻‍♀[وقتے خوبیِ دیگران رو بخواے... چیزاے خوب بہ سمت خودت برمیگردن 🎯]
2740

هیچی لازم نیست ببری پولاتو تو دوتا کارت جدا بزار 

طلا یا پرسینگ داری دربیار

مانتو و شلوار راحت بپوش

به محض اینکه به هوش بیای یخورده بعد مرخصت میکنن و میگن چیا لازمه تهیه کنید .

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
پره هاتو جمع کن قوس بده ونیمه فانتزی عمل کن خوشگل میشه. شناسنامه وکارت ملی وآزمایشات وسی تی اسکن وام ...

نیمه فانتزی خوبه؟من نیمه فانتزی عمل کردم ..هنوز دوماه نشده ..میگم کاش نسبتا طبیعی عمل کرده بودم شاید بعد پشیمون بشم ..هنوز ورم داره بینی ام

بودی شهر رو چراغونی میکردم

بهت میگن ولی اگه خیلی قبلش غذا نخوری برات عالیه من نخوردم اصلا حالت تهوع نداشتم همه بغل دستیام گلاب به روت بالااوردن(من شب ساعت ۱۲ شام خوردم دیگه هیچی نخوردم فرداش ۶ عصر عمل کردم وقتی اومدم خونه ۳ صبح بود بالغ بر ۲۴ ساعت چیزی نخوردم ولی به نفعم شد)

وسایل چیز خاصی لازم نداری اونجا لباس بهت میدن 

قبل عمل ی قرص میدن ضد استرس اصلا میری تو هپروت😂

اصلا نترس هیچی نمیفهمی اصلا درد نداره

اکانت دست سه (دختر) است

پره سلیقه ایه اگه نیمه فانتزی دوس داری بگو جمع کن من خوشم نمیاد طبیعی میپسندم 

لباس دکمه دار و گشاد ببر 

کمپرس اب یخ 

ابمیوه‌ . کمپوت اناناس میکس شده . بستنی .من مغزیجات کوفته شده هم بردم . شیرموز  حلیم ژله من خوراکی زیاد برده بودم🤣

نیمه فانتزی خوبه؟من نیمه فانتزی عمل کردم ..هنوز دوماه نشده ..میگم کاش نسبتا طبیعی عمل کرده بودم شاید ...

من نیمه فانتزی عمل کردم عاشق بینیمم خیلی قشنگه فقط نوک بینیم یکم پهنه که دوس داشتم جمع وجور تر بود. شما بینی الانتو نبین ماه به ماه مدلش تغییر میکنه فقط تا جایی که میتونی ماساژش بده قشنگ فرم بگیره

2706