2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها سلام.با اجازه صاحب تاپیک.یعنی من اگه بخوام لباساشو با بیبی کر ماشین خودمون بشورمم میتونم مایع یا پودر بگیرم؟ماشینو خراب نمیکنه؟.
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید. خدایا دامن همه منتظرارو زودی سبز کن.
2740

لکه بر های تخصصی و فوری دیپ آف (deep off) رو استفاده کنید، برای انواع لکه ها محصول دارن، مثل خودکار و جوهر، چای و کافی و نوشیدنی، لکه بر شکلات و لوازم آرایشی، لکه بر سس و کچاب و روغن سرخ کردنی، لکه بر رنگ و لاتکس، لکه بر چسب و  استیکر و آدامس

جالب اینه فقط با چندبار اسپری کردن لکه ها پاک میشه ونیاز به شستشو نداره، مثل وایتکس حساسیت نداره برای کودک و مضر نیست

واقعا عالیه

از این کانال خریدم: 

@deepoff_stain