2733
2734

سلام دوستان خوبم . من میخوام تو خونه زبان یاد بگیرم اگه کس دیگه ای هم هست بیاین با هم شروع کنیم و درس هامون رو دوره کنیم 

زندگی را تو بساز ...نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف...

😁کاربر 92هم هستی

مثل اینه بگی یه کفتر دارم تو خونه روپایی میزنه بیا ببین 🤣🤣

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
😁کاربر 92هم هستی  مثل اینه بگی یه کفتر دارم تو خونه روپایی میزنه بیا ببین 🤣🤣

😶 چجوری ممکنه همچین برداشتی بشه . 

😶 چجوری ممکنه همچین برداشتی بشه . 

عزیزم من که شوخی کردم اما فکرنمیکنم کسی بیاد بهتره کلاس بری یا آموزش مجازی بگیری

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
عزیزم من که شوخی کردم اما فکرنمیکنم کسی بیاد بهتره کلاس بری یا آموزش مجازی بگیری

با دو تا بچه سخته . اما کسی باشه با همدیگه گروه بزنیم و تمریناتی که حل میکنیم رو تبادل کنیم فگر کنم تاثیرش بیشتره 

2740
شما در چه سطحی هستی و اینکه چجوری میخوای خونه بخونی

الان شروع کردم تاچ استون یک و یک کتاب اموزش گرامر رو دوره میکنم . سطح دقیق رو نمیدونم 

با دو تا بچه سخته . اما کسی باشه با همدیگه گروه بزنیم و تمریناتی که حل میکنیم رو تبادل کنیم فگر کنم ...

آموزش مجازی رضا آرش نیا رو بگیر فوق العادست داخل اینستا هم کلیپ میزاره

2706