2737
2734

دخترم به خاطر کرونا دو سال ارتباطی با کسی نداشتم و الان خیلی وقته دختذم میگه دوست دارم با دخترای هم سن خودم دوست باشم  گفتم اگه کسی هست با هم ارتباط برقرار کنیم و لچه ها همو ببینن. دوستای خوبی برای هم بشن

گروه نارنجی : وزن ۶۱:۴۰۰ ، هدف ۵۰،قد :۱۵۸ ، شروع : سه اسفند ۱۴۰۱

وای عزیزم تاریخ ثبت نام تو نی نی سایت😍😍😍

تو مهربونی که چشمای خوشگلت افتاد به امضام برای امضام ی صلوات یا هرچیزی مثبتی دوست داری بگو شاید باهمین قلب ودل پاک تو همه چی جورشد💚💗💜الهی 100برابرش به زندگی خودت برگرده عزیزجانم..بگو منم برات کوثر بخونم خدای عزیزم تورو به درگاهت شکر میکنم که برای زندگیمون معجزه کردی😍تمام قرض هامون رو تموم کردیم😍🙏همسرم دیگه سمت اون کار نمیره وحتی نگاهشم نمیکنه😍😍خدایا شکرت توهمیشه ما بنده هات رو دوست داری الهی دورت بگردم عزیزدلم خدای مهربونم.. کارای خونمون رو انجام دادیم بچه هام به آرزوشون رسیدن وتخت خواب خریدیم براشون😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت ان الله هوالرزاق ذولقوت المتین یارزاق یارزاق یارزاق یارزاق این.        (این ذکر برای روزی فراوان هستش)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عنوانت 😐😂

تو مدرسه نمیتونه با کسی دوست شه؟ 

اثبات شی نفی ماعدا نمی کند 😬                                             هیچ وقت فلسفه باکلاسی یه شغل، اخلاق و شخصیت فلان ماه/شهر/اسم، بز بز کنید بزارم، شغلمو نمیگم شناسایی میشم، سن فقط یه عدده و... رو نفهمیدم 😐💔                                                                         تا وقتی چیزی اسیبی بهمون نمیرسونه حق دخالت نداریم 😉        با اوردن کلمه بعضی... خیلی اوقات از توهین به خیلیا جلوگیری میشه 🙂      
2738

همش گریه میکنه که چرا من بچه تنهاییم همه دوستای خودم بچه هاشون پسرن با اینکه هم سن هم هستن ولی دخترمو تو بازی هاشون راه نمیدن و میگن ما پسریم بعد گرریه که چرا من تنهام 

نظرتون کاملا درسته ولی من خودم چون ارتباطم با دوستای خودم و نوع سطح فرهنگیمون به هم شبیه با هم همیشه ارتباط داشتیم ولی من کنار دوستام بهم خوش میگذرع ولی دخترم همیشه ناراحت که من اومدم پارک و تنهام من دوست از جنس خودم میخوام ولی خوب چه کار کنم که کسی توی اطرافم پیدا نمیکنم که از نظر سطح فرهنگی هم به هم بخوریم

کلاس زبانش باز همه شانسش پسرن و کلاس ژیمناستیک که میره چون تخصصی دارع کار میکنه اصلا اجازه ندارن حرف بزنن بعد از کلاسا همه میخوان سریع برن خونه هاشون

وای عزیزم تاریخ ثبت نام تو نی نی سایت😍😍😍

☺☺☺ آره ده سال پیش زندگی ما توی نی نی سایت بود الان ده ساله که با بچه های نی نی سایت که بچه های بهمن نود بودن دوستیم همه هم بچه هاشون پسره😂

☺☺☺ آره ده سال پیش زندگی ما توی نی نی سایت بود الان ده ساله که با بچه های نی نی سایت که بچه های بهمن ...

اخی عزیززززم😍😍دوستیتون پایدار باشه الهی💓

الان کم تر میشه ب کسی اعتماد کرد تواینجا😢

تو مهربونی که چشمای خوشگلت افتاد به امضام برای امضام ی صلوات یا هرچیزی مثبتی دوست داری بگو شاید باهمین قلب ودل پاک تو همه چی جورشد💚💗💜الهی 100برابرش به زندگی خودت برگرده عزیزجانم..بگو منم برات کوثر بخونم خدای عزیزم تورو به درگاهت شکر میکنم که برای زندگیمون معجزه کردی😍تمام قرض هامون رو تموم کردیم😍🙏همسرم دیگه سمت اون کار نمیره وحتی نگاهشم نمیکنه😍😍خدایا شکرت توهمیشه ما بنده هات رو دوست داری الهی دورت بگردم عزیزدلم خدای مهربونم.. کارای خونمون رو انجام دادیم بچه هام به آرزوشون رسیدن وتخت خواب خریدیم براشون😍😍خدایا شکرت خدایا شکرت ان الله هوالرزاق ذولقوت المتین یارزاق یارزاق یارزاق یارزاق این.        (این ذکر برای روزی فراوان هستش)
عنوانت 😐😂 تو مدرسه نمیتونه با کسی دوست شه؟ 

یه حالت التماسه😂😂😂😂😂 از بس روزا دخترم گریه میکنه که چرا تو هیچ دوستی نداری که بچه اش دختر باشه 

توی مدرسه با دوستاش هست ولی مادرا چون دو تا بچه دارن همه مشغولن که بچه ها هم با هم ارتباط بگیرن

2706