2733
2734
سلام مامانای گل
نی نی من 28 روزه است دیروز سرما خورده سرفه میزنه با یه کم خس خس بینی بردم دکتر دیفن هیدرامید با اموکسی سیلین 250 البته پودرش داد چکارز کنم کسی میدونهچطوری نی نی من خوب میشه اخه خیلی کوچیکه میترسم
خانومی بالای سرش که هنوز ابه پنبه بزار با کلاه نخی ببند سرشو
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
روی سینش هم بزاری گرم بمونه خوبه

داروهاشو بده

تو خونه بخور بزار

دمای خونه رو متعادل نگه دار

حتما زود خوب میشه

نگران نباش
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش ادم مریض بچه کوچیکتو هیچ وقت نبر

تو هوای سرد سعی کن بیرون نبریش تا این 2 ماه هم بگذره بچه یه جونی بگیره
2742
ﺑﻬﺶ اﺏ ﮔﺮﻡ. ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺪﻩ و ﻣﺮﻃﺐ ﺩﻣﺎﻏﺶ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻗﻂﺮﻩ ﺑﻳﻨﻲ ﺷﻮﺳﺘﺸﻮ ﺑﺪﻩ
ﻭﻗﺘﻲ ﺑﻴﻨﻲ ﺗﺮﺷﺢ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﭽﻪ ﭼﻮﻥ ﻛﻮﭼﻴﻜﻪ ﻧﻤﻴﺘﻮﻧﻲ ﺩﻓﻌﺶ ﻛﻨﻪ ﺧﻠﻄ ﭘﺸﺘﻪ ﺑﻴﻨﻲ ﺟﻤﻊ ﻣﻴﺸﻪ ﻭﺑﻌﺪ ﺑﭽﻪ ﺳﺮﻓﻪ ﺷﺪﻳﺪ ﻣﻴﻜﻨﻪ
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .