2733
2734
عنوان

خانومایی که بچه بیش فعال دارن

658 بازدید | 25 پست

سلام خانوما بچه رو برای اینکه تشخیص بدیم بیش فعاله یا نه اول باید ببریم پیش روانشناس کودک یا روانپزشک کودک ؟؟؟بلید چیکار کرد یکی میاد کامل توصیح بده پسر دوستم 5 ساله فوق العاده اذیت کن و شیطونه بی قراره یه جا بند نمیشه سر سفره اروم و قرار نداره عذاش کمه. بیرون میرن اذیت میکنه کلا یه جا واینمیسته مونده چیکار کنه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تو رو خدا یکی بیاد کامل توصیح بده به این بنده خدا کمک کنه بنده خدا رو عصبیش کروه دیونش کرده 

با اقای خلیلی ی غربالگری بگیرید تشخیصشون عالی

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740

بچت های منم همینطورن بنظرت بچه ای که بشینه صبح تاشب عادیه ؟

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ

فقط روانشناس اونم دکترای روانشناسی 

اصلا روانپزشک نبره دارو میدن بچه داغون میشه پسر دایی من دارو می‌خورد اصلا ی جوری شده بود اول از همه رو ذهنش دوران مدرسه درسها درست یاد نمی‌گرفت و ... بعد که بردنش زیر نظر روانشناس کم کم داروها گذاشتن کنار اون کمک کرد برای کنترل شیطنتهاش و عصبی شدنش رفتارهای هیجانی الان خداروشکر دانشجو دانشگاه سراسری هم هست 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
2706