2733
2734
سلام نفس جون تاپیک مبارک

عزییزم فقط میتونم بگم تو همه دکترایی که این چند سال پیششون رفتم به باوجدانیه این ندیدم و تو کار خودش هم استادهههههههههه

راستش وقتی دکترم ایشونو بهم معرفی کرد با خودم گفتم اینم مثل بقیه است که تو مطبش همه رو هم میلولن و اینم لابد میخواد مثل بقیه دکی ها بهم جواب سر بالا بده و ... ولی کاملا برعکس بود . تو مطب حس آرامش بهم دست داد . خلوت و به اندازه تایمی که خودش میتونه تو مطب بمونه بیمار پذیرش میکنه نه بیشتر
براش مهم نیست که اسم درکرده باشه فقط با علاقه کارشو میکنه
خوش اخلاقه و شما رو بیخودی واسه آزمایشای مختلف و داروهای زیادی از حد نمیفرسته فقط هر چیزی که بدونه بهش احتیاج داریو برات میده . از لحاظ هزینه هم از دکترای دیگه که دیدم منصفتره

همه بیماراش هم از روی اسم و چهره میشناسه و با دیدنشون احتیاج نیست پرونده رو مرور کنه دقیقا میدونه که مشکلت چی بوده . ( این برای من خیلی مهم بود )
من ازش راضیم انشالا خدا هم ازش راضی باشه
دکتر معینی هم ازش تعریف شنیدم ولی به نظرم قبل از شروع هر اقدامی یه وزیت واسه مشورت برو پیش دکتر حیدر بعد تصمیم بگیر
موفق باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفس جونم مبارکهههههههههههههه تاپیک جدید

حالا تاپیکت فعالتر میشه ........... ایشالله که نتیجه میگری و موفق میشی در کارات
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
2742
رویش کرجه . مطب تهران .
منم پارسال اواخر اسفند اولین وزیتمو رفتم نفس جون . روزایی که دکی میاد مطب همینطور ساعات مطبش محدوده واسه همین وقتت یکم دیر افتاده .
میخوای یه تماسم با رویش بگیر شاید زودتر از این بهت وقت دادن . نوبت اول و برو اونجا بعد اگه خواستی تهران باشی دکی پرونده اتو از اونجا میاره مطب
2740
نفس جون سلام.ممنونم بخاطر تاپیکت.منم به توصیه ی دوستان خوبم دکتر حیدرو انتخاب کردک و تا اینجا از انتخابم راضی ام.بعد از دو بار دیدن ایشون با نازبانو کاملا موافقم.رویان به من گفته بود باید 8-10 بار مراجعه کنم که واسه من با توجه به تهران نبودنم خیلی سخت بود اما دکتر حیدر گفت نهایتا 3 بار لازمه بیای.از احلاقش و رک و راستیش هم خیلی خوشم اومد و توجهش به نکات لازم و مفید و گذشتنش از مسایل بی اهمیت و گیج کننده.جالب اینه که به دل شوهرم هم نشست و اونم با دکتر احساس راحتی میکرد.
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
البته من این دو بار به مطب خانم دکتر مراجعه کردم و نه رویش.خیلی آروم و خلوت بود با یه منشی دوست داشتنی و شاد و شنگول:)
خیلی سریع نوبتم شد و با شوهرم تا وقتی که سوال داشتیم تو اتاق موندیم.
خداوند همچون نفس کشیدن همراه توست: آرام، ساکت، همیشه.
سلام منم بیمار دکتر حیدر هستم من پیش ایشون تو مرکز صبوحی میرم همین الانم از پیشش امومدم خیلی هم ناراحتم یعنی دارم دق میکنم ایشون استاد دانشگاه هستن
انما امره اذا اراد شی ان یقول له کن فیکون................فقط کافیست او بخواهد
2706