2733
2734
عنوان

عوارض و معایب تتو کردن خط چشم

26788 بازدید | 26 پست
سلام خانوم ها من خیلی خیلی دوس دارم خط چشم تتو کنم اما بخاطر عوارضی که ممکنه داشته باشه مرددم. کسی بوده که این کار رو انجام داده باشه؟ میخوام بدونم خوبیش به بدیش می ارزه یا نه؟
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
parpar جان ترمیمش هم کردی؟ میگن به مرور زمان رنگش سبز میشه بعد این کار رو انجام دادی خون ریزی داشت؟ ورمش بعد از چند روز خوابید؟
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون موقع هنوز میکروپیگمنتیشن بدون درد و اینا مد نبود زیاد،منم همون مدل قدیمی که خونریزی و درد داشت زدم. واسم انقد خوب زده بود که دیگه ترمیم نرفتم تا الان، سبزم نشده، بستگی به جنس پوستت داره، میگن هرچی پوست چرب تر باشه زودتر رنگش پاک میشه. من چون شاغلم و سرکار آرایش نمیکنم یه خط چشم ظریف ساده خیلی اوضاعو بهتر کرد ازون حالت پف کرده صبح زود درومدم
2742
یه خانوم دکتر هم که خودش خط چشم و ابرو تتو کرده بود بشدت منعم کرد از انجام این کار. گفت اولا پیش ماهرترین آدمم که بری و بهترین مواد رو هم برات استفاده کنه بازم وارد خونت میشه و ضرر داره، بعدم چون پوست حساسی داری حالا نه، 10 سال دیگه یهو بدنت حساسیت میده و یه روز صبح پا میشی می بینی پلکت شده مث بالش :(
و اینکه حتتتما حتتتتما جای مطمئن بری نمونه کاراشو دیده باشی و از بهداشتش مطمئن باشی، و قبل ازینکه شروع کنه مدل خط چشمت میکشه اصصصلا تعارف نکنی و دقت کنی که همونی باشه که دوست داری
دقیقا parpar جان منم چون شاغلم و اهل آرایش زیاد نیستم و از طرفی عاشق خط چشمم و کشیدن هر روزه ش کلی وقتمو می گیره دوس دارم این کارو انجام بدم.
2738
دوستی دارم که بخاطر یه تتو متاسفانه مبتلا به هپاتیت شد. می گفت سوزنش نو بوده و جلوی خودش خانومه بسته بندیش رو باز کرده ولی متاسفانه مایعش آلوده بوده و این مشکل براش پیش اومده. اینم یکی دیگه از دلایلی هست که بیشتر مرددم می کنه.
چی بگم دیگه آدم باید خودش تصمیم بگیره، هر کاری که واسه زیبایی کنیم یه سری حسن داره و یه سری عیب، باید ببینی کدومش واست مهمتره و آیا ارزششو داره ، من که اصلا پشیمون نیستم خدارو شکر
کاملا درست میگی parpar جان دارم فکر می کنم می تونم از خانومه بخوام هروقت خواست مایع نو باز و استفاده کنه بهم بگه همون روز برم برای تتو. در مورد عوارضش هم باید بیشتر پرس و جو کنم. در هر صورت ممنونم که لطف کردی و جواب دادی. موفق باشی.
ببین مثل عمل بینی که بعضیا حتی متاسفانه جونشونو از دست دادن ولی بعضیا کل زندگیشون عوض شد با یه عمل ، باید هرکاری میخوای انجام بدی پیش بهترین و مطمئنترین فرد انجام بدی
2706