2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تحت درمانم . پنجشنبه پانکچر داشتم. هایپر شدم. انتقالم افتاد دوماه دیگه. 

سلام عزیزم من دی ماه پانکچر شدم و ۸ تا جنین برام تشکیل شد یعنی دوبسته در حال حاضر استرادیول مصرف میکنم و شنبه باید برم سونو تا ببینن شرایط اندومتر مناسبه یا ن تاتاری انتقال مشخص بشه

منم هستم انتقال دومم منتظرم برم برا خراش بعد انتقال ولی نمیدونم خراش انجام بدم یا ن موندم

سلام عزیزم انتقال اولت منفی شد چند تا جنین داری میگن خراش خیلی تاثیر داره انجام بده

2740
سلام عزیزم من دی ماه پانکچر شدم و ۸ تا جنین برام تشکیل شد یعنی دوبسته در حال حاضر استرادیول مصرف میک ...

شما هم هایپر شدین؟ چون خیلی تاریخ انتقالتون عقب افتاده. منم ۵ تا جنین شده‌. گرید a.. دو بسته

شما هم هایپر شدین؟ چون خیلی تاریخ انتقالتون عقب افتاده. منم ۵ تا جنین شده‌. گرید a.. دو بسته

نه هایپر نشدم ولی کلا کسایی ‌ک با من پانکچر شدن چند روز بعدش انتقال نزاشتن

سلام عزیزم انتقال اولت منفی شد چند تا جنین داری میگن خراش خیلی تاثیر داره انجام بده

من از دکترم در این مورد سوال کردم.و خودشون یه پژوهش در این زمینه داشتن. و مشخص شده که تاثیر نداره

سلام دوستان منم میخوام اقدام کنم ولی اضافه وزن خیلی دارم و تنبلی تخمدان

شوهرم هم میگه فقط یه ماه وقت داری واسه بارداری و تمام دعا کنید برام اگه نشه پدرمو در میاره میگه تو مشکل داری و تو چاقی و هزارتا تحقیر دیگه استرسش بدتره

برام دعا کنید منم براتون دعا میکنم🥲

از سال ۹۷ با سایت آشنا شدم و یه کاربری تعلیق شده...اومدم تا مثل خیلیا اینجا یکم درد و دل کنم😊