2733
2739
من هفته 9 بارداری هستم هفته 5 و 6 سونو شدم اما قلب جنین دیده نشد فقط ساک حاملگی بود و جسم زردی داخلش یا همون یولک ساک آیا زود بوده؟هیچ علائم خاصی هم ندارم اوایلش شدیدا نفخ داشتم که بهتر شدم
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
عزیزم انشالله ببینیش بیای خبر بدی
سن بارداری چرا با سونو فرق داره کدومو باور کنم
هدیه خدا به من به وساطت بی بی رقیه تووی دلم خونه کرده خدایا به حرمت بی بی و شاهزاده اصغر حافظش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سن بارداری بر حسب اولین روز اخرین پری و کاملا درسته
سن جنین بر حسب رشد جنینه که معمولا از 1 -2 روز تا 1 - 2 هفته فرق دارن و هر سری بر حسب رشد نی نی متفاوته
تو سن بارداری تو در نظر بگیر الانا میتونی بری سنو

ممنون عسسسیسس
دختر نازم 29 مرداد اومد بغلم... خدایا شکرت
آهان من اولین روز آخرین پریودم 27 آبان بوده با این حساب الان توی هفته نهمم ولی هفته پیش رفتم سونو اول هفتهی هفت نشون داد بخدا موندم ولی قلبش دیده نشد بر حسب سن بارداری من هفته 8 بودم پس چرا نشون نداده؟
واقعا چه خوب....میای تا آخرش با هم باشیم؟
ببین یه بار 14 آذر رفتم گفت 5هفته و 3 روزه فقط ساک و جسم زرد دیده شد
دو سه روز بعد رفتم 18 آذر بود گفت اول هفته هفتی
2738
آره ببخش گلم دی
نازنینم اسمت چیه؟من معصومه ام وبلاگم دارم میتونی بیای اونجا هم با من در ارتباط باشی
دکترم گفت 5 بهمن برم که بهتر معلوم بشه اونوقت من میشم چند هفته البته ما میشیم چند هفته؟؟؟؟/
2706