2733
2734

سلام خانومها

طاعاتتون قبول

سال گذشته همکارم که ۳۴ سالش بود 

براثر کرونا و بیماری زمینه ایی که داشت فوت کرد

امسال روز معلم‌می خوایم سر خاکش و هم مدرسه مراسم یاد بود بگیریم

اگر ایده ای دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

آن روز که سقف خانه ها چوبی بود! گفتاروعمل درهمه جا خوبی بود! امروز بنای خانه ها سنگ شده! دلها همه با بنا هماهنگ شده!

عزیزم چقدر دردناک روحش شاد 😔🙏

دسته گل بزرگ ببرید بنر بزنید در مدرسه و براش ی خیرات بدید و سخنرانی در باره ویژگیهای شخصیتیش بزارید

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
عزیزم چقدر دردناک روحش شاد 😔🙏 دسته گل بزرگ ببرید بنر بزنید در مدرسه و براش ی خیرات بدید و سخنرانی ...

مرسی عزیزم.ایده ی خوبیه

آن روز که سقف خانه ها چوبی بود! گفتاروعمل درهمه جا خوبی بود! امروز بنای خانه ها سنگ شده! دلها همه با بنا هماهنگ شده!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسی عزیزم.ایده ی خوبیه

فداتشم😍

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2728